Zlatica nám otvorene porozprávala, aké v nej pani prezidentka zanechala dojmy. „Bola to veľmi príjemná zmena po všetkých tých mužoch. Cítila som to tak aj vnútorne. Ja predovšetkým robím s pánmi, a tak som si uvedomila ten paradox, že naša najvyššia ústavná činiteľka je žena. Bolo to veľmi príjemné. Snažila som sa rozhovor viesť nielen politicky, ale aby aj ona povedala nejaké svoje pocity,“ povedala nám Zlatica, ktorá to na koniec relácie riskla a opýtala sa jej aj na súkromie či leto. ,,Teším sa na dovolenku, jej časť by som trávila na Slovensku alebo možno aj celú,“ odpovedala prezidentka a s úsmevom zareagovala aj na Zlaticinu otázku o jej novom vzťahu. ,,Je to tak, som šťastná a som za to vďačná.“ „Keď som sa pýtala na súkromie, bola som v rozpakoch. Nájsť správnu hranicu, aby to bola otázka, ktorá neurazí a zároveň sa človek aj niečo dozvie, je náročné. Bolo veľmi sympatické, že odpovedala aj na otázky zo súkromia a že je šťastná,“ pokračovala moderátorka a odhalila aj to, ako to vyzeralo v zákulisí.

Prezidentka Čaputová mala výbornú náladu.
Prezidentka Čaputová mala výbornú náladu.
Zdroj: TV Markíza

„Pani prezidentka vždy pôsobí veľmi ľudsky. Je to veľmi príjemná dáma. Zaujímavé je, že ja som robila rozhovory s viacerými prezidentmi a vždy, keď prišiel do štúdia, bola to udalosť. Do štúdia však veľmi chodiť nechceli. Rozhovory s nimi boli skôr oficiálne a konali sa väčšinou v prezidentskom paláci. Keď však prišli do štúdia, vždy si priniesli štandardu, ktorá sa dala na stôl a bolo to náročnejšie. Pani prezidentka pôsobí v tomto veľmi prirodzene,“ nešetrila chválou na Čaputovú s tým, že prezidentka žiadne takéto požiadavky nemala a Zlaticu to veľmi milo prekvapilo.

Zlatica bola z prezidentky nervózna.
Zlatica bola z prezidentky nervózna.
Zdroj: Tv Markíza

„S pani Čaputovou prišiel mužský sprievod. Bolo ich tam veľmi veľa, ale boli veľmi sympatickí. Atmosféra vôbec nebola napätá. Pani prezidentka prišla o 20.15 už upravená, naša maskérka jej dala len taký televízny look a chvíľku sme sa porozprávali pred štúdiom. Aj pred vysielaním pôsobila veľmi milo, vyrovnane a najmä šťastne,“ pokračovala Zlatica a prezradila aj jednu pikošku. „Veľmi milou vecou je, že my sme si pripravili dvoje šiat pre prípad, že by bola v podobnej farbe ako ja. Aby sa nestalo, že ja ju nejako zatienim alebo tak.“

FOTKY PREZIDENTKY ČAPUTOVEJ S NOVÝM PRIATEĽOM NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: