„Poznali sme sa od roku 1961. Je mi strašne smutno, ale chcem spomínať iba na fajn veci, ktoré sme spolu za tie roky zažili. Všetko, čo Karel chcel, sa mu podarilo. Iba to prianie zomrieť na javisku sa mu už nevyplnilo,“povedala Pilarová.

A keďže sa s Gottom poznala dlhé roky, mala možnosť stretnúť aj veľa žien, ktoré sa okolo Karla točili. Avšak len Ivane Macháčkovej sa podarilo to, čo žiadnej inej. Dostať umelca „pred oltár". „Skoro nikto tomu neveril, pretože Karel predtým vážnu známosť nikdy nemal. Myslím si, že urobil veľmi dobre. Ľudia ohovárajú, ale keby mal niekto možnosť nahliadnuť do toho súkromia, tak zmení názor,“ povedala podľa webu Šíp Pilarová.

Karel Gott s manželkou Ivanou a dcérou Charlotte Ellou
Karel Gott s manželkou Ivanou a dcérou Charlotte Ellou
Zdroj: Profimedia

Informácie o ich svadbe sa objavili v januári 2008, kedy sa v Las Vegas zobrali po 10-ročnej známosti. A keďže sa Ivanka predtým živila ako zdravotná sestra, o maestra sa vzorne starala. Až do poslednej chvíle. „Ona je nesmierne obetavá ženská a nebyť jej, tak ten Karel by tu nebol už dávno. Dokázala mu pomôcť. Do poslednej chvíle výborná, zaujímala sa, starala sa o neho. Lepšiu ženskú si nemohl priať,“ zdôverila sa ešte Pilarová. 

 

SÚKROMNÉ zábery Gottovcov nájdete v galérii tu >>