Zdena v nedávnom rozhovore prezradila, kto jej prekáža v „smotánke“. „Do vyššej society, skrátka, nepatria hlúpi zbohatlíci a ich zlatokopky. My to tu rešpektujeme, lebo sme nekonzekventní v našich postojoch. Azda k tomu dospejeme v ďalšej generácii,“ ostro reagovala Studenková na momentálnu spoločenskú situáciu.

„Čo je sláva? Len taká somarina! Dnes je slávna kadejaká hus, čo má konflikt na Farme,“ bez okolkov kritizovala ďalej. ,,A viete, čo ma ešte vytáča? Učili nás, že máme byť skromní. No prepáčte, ja nemám prečo byť vo svojom veku skromná,“ dodala hrdo herečka, ktorá aktuálne nakrúca seriál v Prahe a pripravuje sa na premiéru hry o Leni Riefenstahl v SND.

Barbara Bátorová ( 22)

Zdena Studenková si nedáva servítku pred ústa: Obula sa do zlatokopiek a „husí“!

Foto: glamphoto

„Do spoločnosti sa ani netlačím. Ona je taká svojská, má svoje názory, ja sa celkovo vôbec nezaujímam o týchto ľudí. Je to výborná herečka a je to jej názor. Rešpektujem to, o. k.,“ povedala bývalá milenka Borisa Kollára.

Michaela Gašparovičová ( 21)

Zdena Studenková si nedáva servítku pred ústa: Obula sa do zlatokopiek a „husí“!

Foto: Robo Homola/Plus JEDEN DEŇ

„Niekomu sa tiež nemusí páčiť ona, čo robí alebo jej život. Neviem, čo si ona o sebe myslí, že čo je ona?! Či je tu nejaký prezident, aby tu niekoho odstraňovala z vyššej triedy?“ pýta sa pohoršene playmate a modelka.

Monika Haklová (38)

Zdena Studenková si nedáva servítku pred ústa: Obula sa do zlatokopiek a „husí“!

Foto: Michal Smrčok/Plus JEDEN DEŇ

„Nechápem, prečo Studenková rieši zlatokopky, asi má komplexy. Veď aj v minulosti si králi brávali do spoločnosti konkubíny,“ zafilozovala si bývalá účastníčka reality šou Farma, ktorú urazila aj zmienka o „husi na Farme“. „Nech sa nehrá na chrumkavú. Nemala by zabudnúť, že aj ona bola mladá a účinkovala v erotických filmových poviedkach,“ pohoršovala sa.