Adela balí každého, kto jej príde do cesty?! V stredajšom vydaní markizáckej zábavnej šou Chart show bolo témou rebelstvo. Medzi účinkujúcimi sa vystriedali traja bývalí superstáristi Robo Mikla, Miro Šmajda i Lukáš Adamec, ktorých táto moderátorka pozna aj osobne. Po tom, ako Mikla odspieval pesničku Rebel Yell od Billyho Idola, Adela nezabudla komentovať jeho rebelstvo, ktorým vynikal aj počas účinkovania v SuperStar a dokonca pred kamerami priznala, že sa jej páči. A aby toho nebolo málo, dokonca sa netají tým, že v Chart show balí každého muža. 

Adela Banášová
Adela Banášová
Zdroj: TV MARKÍZA

Adela Banášová sa nezdá. 

FOTO: TV MARKÍZA

Robo Mikla a Adela Banášová.
Robo Mikla a Adela Banášová.
Zdroj: TV MARKÍZA

Adela Banášová to pri Miklovi povedala na plné ústa: Ty máš fakt niečo do seba.

FOTO: TV MARKÍZA

"Mne to je už hlúpe. Ja mám pocit, že tu balím každého, kto sem príde. Ale ty fakt máš niečo do seba, Robo, to sa nedá poprieť, aj tie tetovania, no ty máš jednoducho také zverské niečo v sebe," šokovala Adela svojou úprimnosťou. A to bol iba začiatok... Neskôr prišiel na pódium Lukáš Adamec. Po vystúpení spovedala Adela aj jeho a zamilovaná blondínka si s ním dokonca po nakrúcaní akoby dohadovala rande. Keď toto počul jej frajer Vincze, musel iba zalarmovať rukami.

Lukáš Adamec a Adela Banášová.
Lukáš Adamec a Adela Banášová.
Zdroj: TV MARKÍZA

Lukáš Adamec a Adela Banášová.

FOTO: TV MARKÍZA

"To je také príťažlivé," reagovala pohotovo Adela, keď sa jej Lukáš Adamec priznal, že svoje rebelstvo niekedy nevie ovládať. "Choď sa ty osušiť (Lukáš bol poriadne spotený po svojom vystúpení, pozn. red.) a po robote sa stretneme," zahlásila Adela. 

FOTO VNÚTRI Vincze robí so zaľúbenou Banášovou hotové divy: Adela, taká krásna si ešte nebola!

Miro Šmajda a Adela Banášová.
Miro Šmajda a Adela Banášová.
Zdroj: TV MARKÍZA

Adela laškovala aj s Mirom Šmajdom.
FOTO: TV MARKÍZA

V závere show sa predstavil spevák Miro Šmajda s pesničkou Paranoid od Ozzyho Osbourna. Banášovú zaujali jeho krátke vlasy, ktoré si ostrihal ešte na Vianoce 2014. "Veľmi ti to pristane, ale viem, že tebe nejde o vlasy. Ale už tu, myslím, príliš obťažujem mladých mužov, už sa nebudem k tomu vyjadrovať," vtipkovala moderátorka a ukončila tak svoje laškovanie s troma chlapmi počas jedného vydania tejto relácie.

Adela pri Vinczem úplne žiari.
Adela pri Vinczem úplne žiari.
Zdroj: Instagram

Zamilovaná Adela pri Vinczem úplne žiari, napriek tomu nemá problém skladať komplimenty iným chlapom.
FOTO: Archív