Deya prehrala v dueli s Romanou a musela si z Farmy zbaliť kufre. V pondelok sa objavila v živom vysielaní Telerána, kde ju spovedali moderátori Roman Juraško a Lenka Šóošová. ,,So svojím pôsobením nie som až tak spokojná, lebo som tam vôbec nezapadla. Mňa to ale veľmi posilnilo," začala blondínka.

Vypadnutá farmárka Deya bola hosťom v Teleráne.
Vypadnutá farmárka Deya bola hosťom v Teleráne.
Zdroj: tv markíza

,,Pre mňa to ale bola dovolenka. Keď si ale odmyslím ten psychický tlak. Ale už by som tam nešla, lebo je to veľký stres pre mňa. Ja tie intrigy veľmi prežívam. To bolo také, že jedna žena urobila niečo dobré a tie ostatné, že aj my sme to tak chceli! A začali ju ohovárať. Tam bola hrozná ženská rivalita. Ale čo by tam iné robili, bez telky, bez mobilu..."vykreslila, ako to fungovalo na statku. 

 

,,Ale zas, je to hra. Aj ty si tam išla z toho dôvodu," reagoval Juraško. ,,Zo začiatku som ani nevedela, že tam je nejaká výhra," zaskočila ho odrazu Deya. ,,Ale noo!"vysmial ju verejne Juraško a ironicky sa zasmial, že to hádam takú hlúposť ani nemyslí vážne. ,,Naozaj! Reálne som sa to dozvedela z nejakej reklamy. Ja som tam naozaj išla s tým, že si oddýchnem, od telefónu, od sociálnych sietí, na ktorých som závislá a že schudnem, ale tak z tej múky ťažko a potom som si myslela, že schudnem... A až následne tá výhra, čo som ani nevedela, aká je veľká!" dodala. 

OBNAŽENÉ ZÁBERY VÝCHODNIARKY V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: