Tým, že svojmu chlebodarcovi Ďurianová začiatkom marca oznámila, aby s ňou v práci tak skoro nerátal, spôsobila v Markíze poriadny rozruch. Pre Ďurianovú bola totiž práca nadovšetko a mnohí neprajníci tvrdili, že dlhšie ako tri mesiace na materskej nevydrží. Toto však rozhodne nebolo jediné prekvapenie, ktorým krásna mamička nedávno šokovala.

Marianna si určila priority

Stretnúť Mariannu v spoločnosti je v poslednom čase rarita. Prednedávnom si predsa len odskočila od  plienok, aby moderovala tlačovú konferenciu salónu Yes Visage. Ten sa už dlhšie spája s jej menom. Z pochopiteľných dôvodov teda blondínka nemohla povinnosť odmietnuť.

Už na samom začiatku akcie však prítomných zaskočila unáhleným prejavom. „Keďže je aj váš aj môj čas vzácny, mali by sme čo najskôr prejsť k veci,“ povedala nástojčivo a podobnú frázu zopakovala niekoľkokrát. Osadenstvu tým dala jasne najavo, že momentálne má v hlave úplne iné starosti ako rozprávanie o najnovších metódach v oblasti estetickej chirurgie.

Ďurianová svoju hmotnosť nerieši

Zhon sa podľa všetkého podpísal aj na jej výzore. Hoci Marianna nikdy nepatrila medzi ženy plnších tvarov, po pôrode sa dostala do formy bleskovou rýchlosťou. Na aktuálnych fotkách však vyzerá skutočne vyziabnuto.

„Schudla som všetky tehotenské kilá plus dve, tri kilá z pôvodnej hmotnosti. Aká však bola, to neviem. Netuším ani, koľko vážim teraz, lebo toto skutočne neriešim,“ priznala nám mamina malého Romanka.

Podľa jej slov za superštíhly výzor ničomu výnimočnému nevďačí. „Išlo to dole samo a je to asi spôsobené aj tým, že ešte stále dojčím,“ doplnila moderátorka, ktorá zo svojho jedálneho lístka navyše úplne vylúčila chlieb. „Nie cielene kvôli postave. Keďže nadúva, vylúčila som ho kvôli dojčeniu a viac som sa k nemu nevrátila,“ ozrejmila.

Mariannina blond hriva je preč

Aby toho nebolo málo, Marianna sa už nepýši dlhou blond hrivou. Dôvod, prečo si dala odstrániť nadpojené vlasy, je prozaický – takisto jej malý syn!

„Trávim menej času v  kaderníctve, keďže nemusím byť dokonale upravená, lebo nie som na  obraze. Vlasy som zhodila z hlavy, pretože mám aj tak veľmi veľa svojich, a takto som musela mať veľa aj tých prirobených. Úprava vlasov mi zaberala veľa času, fénovanie, česanie, na to však pri starostlivosti o malého nemám čas,“ tvrdí obetavá matka, ktorá poľavila aj pri líčení.

„Teraz sa skoro vôbec nelíčim, pretože som doma a je to aj dosť nepraktické, lebo malý má potom po veciach poobtieraný mejkap, keďže ho stále bozkávam,“ smeje sa. Dokonca aj na pravidelné prechádzky berie Marianna svojho drobca bez hrubých nánosov mejkapu.

„Používam naozaj len minimálne líčenie. Farbu na líca, lebo to osvieži tvár, maskaru, niekedy ani to nie, a lesk vôbec, lebo naozaj svojho malého stále bozkávam a bojím sa, aby nemal na tvári nejaké vyrážky,“ zdôraznila svoje neprestajné prejavy lásky.

Romanko je číslo jeden

O Simone Krainovej je známe, že si krátko po pôrode dala pichnúť botulotoxín a odcestovala na dovolenku do Mexika bez bábätka. Podobné výstrelky by ste v Marianninom živote čakali márne. Kvôli Romankovi sa vzdala aj spoločenského života. Zistili sme, že vôbec neudržiava kontakt s kolegami z Markízy.

Svoju pozornosť venuje výlučne bábätku. Ak si však predsa len ukradne nejakú tú minútku pre seba, najradšej ju trávi vo vani. „Z času na čas, keď sa mi podarí ísť do kúpeľne aspoň na  dvadsať minút, tam rada relaxujem,“ tvrdí kráska , ktorej bábo radikálne zmenilo život, no spokojný výraz na jej tvári napovedá, akým smerom.