Blogerka a exhibicionistka Alex Wortex svojou nahotou totálne šokovala všetkých naokolo. Keď ju totiž zbadali fotografi, dala si dole svoje červené sako a pózovala úplne nahá. Na sebe mala akurát červené dierkované pančuchy, na ktorých mala pripevnené žiletky a do fotoobjektívov otrčila svoje zarastené intímne partie v plnej paráde. A prečo to vlastne spravila? "Nahota je naša podstata, má na ňu právo každý, aj keď systém a spoločnosť tvrdia inak,"prezradila. Po tomto exhibicionizme ju okamžite zaplavilo množstvo správ, kedy pohoršení ľudia iba nechápali a poriadne jej nakladali. Medzi nimi sa dokonca našli aj známe tváre, ktoré ju nešetrili a vyjadrili svoj názor. Alex si z toho ťažkú hlavu vôbec nerobí a týmto dámam poslala prostredníctvom Instagramu jasný odkaz. 

Takto prišla Alex na módne dni na jeseň 2018.
Takto prišla Alex na módne dni na jeseň 2018.
Zdroj: Emil Vaško

"Posielate mi videá mediálne známych ľudí, teda najmä žien, ktoré sa na mne jedna za druhou odbavujú. Ani jedna z nich nemala tú česť spoznať ma osobne, každopádne, človek verejne známy/neznámy vo svojej podstate klasický hejter, čo na základe jednej fotky usúdi psychickú nespôsobilosť, drogy, lieky, zneužívanie rodičmi v detstve, alebo jedna dáma za tým vidí, citujem, kopu prachov,"napísala svoje vyjadrenie na Instagram Wortex. 

"Nezvyknem vybíjať kameň kameňom, ale nedá aj mne trošku si primitívne podpichnúť. Väčšina z týchto dám sú (až príliš) časté návštevníčky estetickej medicíny, takže chápem, že prirodzenosť ich musí vnútorne silno iritovať, nieto jej vrchol -"bobor","poslala ženám veľavravný odkaz kontroverzná blogerka. 

VYSVETLENIE, PREČO TO ALEX UROBILA, NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: