Ľudia sú znechutení z ohavného činu a otrávení sú z politickej situácie, ktorá momentálne zavládla. Najnovšie sa obuli aj do Rozborilovej relácie, v ktorej sa objavujú i politici. „Príbeh i štúdio boli nahrávané pred pár týždňami, takže s dnešnými udalosťami to nemá žiadnu súvislosť,“napísal na Facebooku počas nedeľňajšieho V siedmom nebi Rozboril.

Chcel tak uviesť veci na správnu mieru v čase, keď sa naša politická scéna pre vraždu Kuciaka otriasa v základoch. Pozvanie do vydania relácie prijal politik Igor Matovič, ktorý pomáhal prerábať dom rómskej rodiny. Matovič však nebol prvý. V minulosti sa takto predviedol Andrej Danko, Boris Kollár či Robert Kaliňák. Diváci si čoraz častejšie kladú otázku, či politici majú mať miesto v takejto relácii.

„Zaujímalo by ma, či tieto práce robia len pár minút na zostrih, alebo si to naozaj aj odmakajú,“ zamyslela sa na Facebooku istá diváčka relácie V siedmom nebi, ktorá nebola jediná, ktorú táto skutočnosť zaujíma. „Sú tam 90 % času. Naozaj. Verte, že nejakú akože marketingovú hru by sme s nimi nehrali,“ reagoval bezprostredne Rozboril, ktorý tak poprel všetky pochybnosti o tom, že spomínaní politici sú tam len naoko.

Moderátor Vilo Rozboril.
Moderátor Vilo Rozboril.
tv joj

[vju: VqMThrZTE6U7Xend2nijC8va9wDHOtpr]

FOTO MATOVIČA V SIEDMOM NEBI NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si viac: