Záchranca Pepa

Nebyť lídra legendárnej kapely Kabát, Lenka by vypadla pred bránami živých prenosov. Vtedy jej kouč Majk Spirit uprednostnil spevácke duo pred divokou rockerkou. Pepa Vojtek neváhal a po talentovanej dievčine doslova skočil. A urobil dobre, pod jeho taktovkou to Lo dotiahla do víťazného konca. Po tom, čo vo finále odznelo z úst moderátorov, že víťazkou celej šou je práve ona, stratila reč a sadla si na zem. „Doteraz si poriadne neuvedomujem, že som milionárka, taká malinká, ale som,“ povedala s úsmevom pre magazín Plus JEDEN DEŇ.

Na druhý pokus

Nadaná rebelka sa o vstupenku do speváckej šou už raz pokúšala. „Minulý rok som sa prihlásila do SuperStar, porota bola zo mňa nadšená, no pred vystúpením v divadle som skončila v nemocnici,“ prezradila Lo, no dôvod, pre ktorý sa tak stalo, zahmlieva.

Na rodinu zanevrela

Lenka si napriek mladému veku prešla peklom. Niekoľko rokov žila na ulici, pod čo sa podpísali nie práve ideálne vzťahy v rodine. „Veľakrát, keď som zaspávala pod holým nebom, som sa modlila a priala si, aby sa to už skončilo a konečne je to tu,“ vydýchla si speváčka. Na otázku, či okrem budovania speváckej kariéry plánuje do budúcnosti aj rodinu, však zosmutnela.

„Nemám v sebe zafixovanú lásku k rodine, ale možno práve preto, že moja matka je, aká je, ja budem k mojim deťom o to lepšia,“ konštatovala.

Vyplatí dlhy

Hrůzová sa vďaka obrovskému talentu stala majiteľkou 80 000 eur. Väčšou časťou tejto sumy však pokryje svoje resty. „Mám nejaké dlhy, no azda na ne neminiem celú výhru, chcela by som niečím potešiť aj svojho malého bračeka, ktorého mám veľmi rada,“ dodala.