Pred rokmi víťaz markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome Dárius Koči tvoril pár vtedy s neznámou modelkou Erikou Bugárovou. No napriek všetkým snahám im vzťah nevyšiel a dvojica sa rozišla. Približne v tom čase randila brunetka Soňa Štefková s mladým youtuberom Matejom Zrebným.

Spoločnými fotkami sa chválili na sociálnych sieťach a vyzeralo to tak, že to bude láska ako hrom. No nestalo sa tak. Párik išiel od seba. Minulý rok Koči prezradil, že je opäť zaľúbený a jeho priateľka je staršia žena zo šoubiznisu. Síce svoj vzťah s niekdajšou misskou Soňou Štefkovou najskôr tajili, no napokon vyšli s pravdou von. Odvtedy pravidelne zaplavujú sociálnu sieť svojimi spoločnými zaľúbenými fotkami.

Matej najnovšie tvorí pár s mladou Erikou.
Matej najnovšie tvorí pár s mladou Erikou.
Zdroj: MATEJ KALINA

No čo človek nechcel, aj Kočiho bývalka Erika už viac nie je single. Paradoxne sa dala dokopy s youtuberom Matejom Zrebným, ktorý kedysi randil s Kočiho frajerkou Soňou. Štvorica si tak po čase medzi sebou vymenila partnerov. Že by sa inšpirovali kultovým seriálom z 90. rokov Beverly Hills 902 10, kde randil každý s každým?

„Sme spolu ešte len krátko, je to zatiaľ čerstvé. Klape nám to a sme veľmi šťastní,“ reagovala spokojná dvojica Erika a Matej.  U našich českých susedov však napríklad takéto niečo nie je žiadnou novinkou. Partnerskú výmenu zažila aj štvorica Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Krausová a Jan Kraus. Český moderátor Kraus sa zahľadel do Chýlkovej pri natáčaní filmu ešte v roku 1994.

Matej najnovšie tvorí pár s mladou Erikou.
Matej najnovšie tvorí pár s mladou Erikou.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Jeho snaha získať o hlavu vyššiu Ivanu bola dlhá, ale nakoniec úspešná. Chýlkovej vtedajšiemu partnerovi Karlovi Rodenovi tak ostali len oči pre plač. Pomocnú ruku mu ponúkla Krausova exmanželka Jana. Spomínané páriky sú spolu dodnes, uvidíme teda, akú trvácnosť bude mať štvorica Koči, Štefková, Zrebný a Bugárová...