Minuloročné valentínske vysielanie Telerána sa zapísalo do dejín. Postaral sa o to moderátor Viktor Vincze. Ešte vtedy Adela Banášová zažila to najkrajšie valentínske ráno, aké si len mohla priať. Vincze pre blondínku pripravil romantické prekvapenie. Nikto nečakal, ako moderátor Televíznych novín reláciu zakončí. Párik sa totiž zasnúbil v priamom prenose.

,,Ľúbim ťa najviac na svete,“ povedal pred celým národom so slzami v očiach dojatý Viktor, ktorý sa tak postaral o ten najkrajší šťastný koniec v histórii vysielania tejto markizáckej rannej šou. Poriadne zaskočení ostali aj moderátori i celé osadenstvo v štúdiu Telerána. Totálne šokovaná Adela nakoniec povedala áno.

Blondínka ostala poriadne zaskočená, no nakoniec povedala áno.
Blondínka ostala poriadne zaskočená, no nakoniec povedala áno.
Zdroj: TV MARKÍZA

Televízny párik sa tak po polroku vzťahu zasnúbil pred celým Slovenskom, čo vtedy vyvolalo rôzne reakcie. Polovica ľudí im fandila a druhá polovica to odsudzovala, že takéto divadielko pred kamerami si markizák mohol odpustiť. Ani tento rok sa Teleráno nezaobišlo bez romantiky. Na základe výzvy Markízy pre zamilované páry sa spomedzi prihlásených ocitla v rannej šou dvojica Zuzana a Marcel, ktorí si krátko pred pol 9 ráno povedali „áno“ práve v štúdiu Telerána.

A symbolicky sa ich svedkami stali práve už teraz manželia Vinczeovci, ktorí sa tak presne po roku ocitli znova na mieste činu. „Bola to skôr prosba zo strany Telerána. My sme mali vtedy pred rokom „panvicové zásnuby“, tak sme si povedali, že ak to urobí mladému páru radosť, tak prečo nie,“ vysvetlila nám Adela.

FOTO MLADOMANŽELOV ZUZANY A MARCELA NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Ďalšie zaujímavé články, na ktoré sa oplatí kliknúť: