Vila Rozborila zbožňuje prevažne tá staršia generácia, ktorá s ním pravidelne komunikuje aj na sociálnej sieti Facebook. Možno aj preto jeho skalných fanúšikov šokovala novinka, ktorú im Vilo pred pár dňami oznámil. ,,Priatelia, začínam viac komunikovať cez Instagram. A cez Instagram budem komunikovať aj novinky Siedmeho neba atď. Tak ak máte záujem, pridajte sa k tej mojej instagramovej stránke a odoberajte. Ďakujem, teším sa na vás. Vilo." 

Vilo Rozboril to od svojich fanúšikov nečakal.
Zdroj: Facebook Vilo Rozboril

Nečakal však, čo tento jeho oznam spôsobí! ,,Dúfam, že novinky budeš Vilibaldík hádzať aj na Facebook! Ja si Instagrc kvôli tomu zakladať nebudem!" napísala mu Eva. A podobných komentárov začalo každou minútou pribúdať a pribúdať. ,,Instagram nemám a ani nechcem!" rázne mu napísala fanúšička Alena. A keďže sa negatívne komentáre kopili, Rozboril sa rozhodol rozhevaných fanúšikov dať do laty! 

Vilo Rozboril v relácii V siedmom nebi.
Zdroj: tv joj

,,Ľudia, vcelku nechápem niektoré polopodráždené komentáre, chápem, doba je čudná, všetci sme nervózni, ale zas odtiaľ potial . Veď ok, kto má fcb, má Facebook. Ja ho tiež mám radšej. Preto tu naďalej logicky budem. Ale niekto má proste na komunikáciu radšej Instagram, a teraz čo ako . Niečo mi hovorí, že keď sa táto už tak dosť rozdelená spoločnosť začne nezmyselne deliť ešte aj podľa preferencií sociálnych sietí, vydláždená cesta do pekla. Takže navrhujem klídek, viac sa dožijeme!" rozohnil sa Vilo. 

Ani to však nepomohlo. Starším dámam to jednoducho nedalo. ,,Nemám Instagram a ty Vilo takto prídeš o veľa fanúšikov, ktorí ťa na Facebooku sledovali!" Vilo sa však nedal. ,,Myslíš? Ale veď opakujem, že ja tu budem naďalej! Len pochop, že sú aj takí, ktorí preferujú Instagram, takže chcem komunikovať aj tam. Myslím, že je to v pohode!" uzemnil fanúšičku Rozboril.  

AKO VYZERAL VILO AKO MLADÝ MODERÁTOR, SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: