„Životný zážitok. Bol som taký nervózny, že na stresový pot nebude náš ekoprášok zrejme stačiť. Po nakrúcaní mi napadlo, čo som ešte mohol povedať, ale tak to sa asi stáva mnohým. Pán Kraus na mňa vybalil náročné témy. Ja som sa ho snažil presvedčiť, aby aspoň na jednu šou prišiel MHD-čkou. Zrušil ma, ale aj to sa tu stáva mnohým,“napísal Vincze na Instagrame v deň, keď TV Prima odvysielala šou.

„Vy ste tu dnes autom?“opýtal sa Vincze Krausa a ten mu odpovedal, že áno, nádherným autom. „A prečo by som jazdil MHD? Chcem byť sám s hudbou, mám svoje súkromie,“ reagoval Jan. „To sa aj nás pýtajú, či nás niekto oslovuje v autobusoch a skoro vôbec sa to nedeje. Tí ľudia si idú svoj príbeh v telefóne. Ani by si nevšimli, že ste nastúpili,“hovorí mu markizák.

„Mýlite sa, ja by som len nastúpil a oni by hneď kričali, že nazdar. Ako to robíte v tom autobuse?“ položil v zápätí Kraus otázku Vinczemu. „Že si ma nikto nevšíma,“reagoval. „Tak, makajte viac a oni si váš všimnú. A zistíte, že to nejde,“odrovnal ho Kraus.

Viktor u Jana Krausa eko myšlienkou nepochodil.
Viktor u Jana Krausa eko myšlienkou nepochodil.
Zdroj: tv prima

VIAC FOTO VINCZEHO U KRAUSA NÁJDETE V GALÉRII >>