Rande s Jurajom Bačom pre vás prichystal denník Plus JEDEN DEŇ v spolupráci s televíziou Markíza. Súťaž bude trvať 3 týždne a začíname už dnes! Na tú, ktorú si Juraj nakoniec vyberie, čaká rozhodne večer ako z pravého romantického filmu.

FOTO Prichytili sme hviezdu Rexa Baču: Juraj, to kde si nabral tieto svaly?Tesne pred večerou si výherkyňu zoberie do parády tím špecialistov, ktorí sa jej postarajú o vlasy, hviezdnu vizáž, oblečenie a takto nastylovanú ju privezie limuzína priamo do luxusnej reštaurácie, kde na ňu bude pri sviečkach čakať herec Juraj Bača. Myslíte si, že práve vy ste tá, ktorá ho rozhodne zaujme? Tak neváhajte a poďte do toho!

Sexi herec hviezdi v seriáli Rex.
Sexi herec hviezdi v seriáli Rex.
Zdroj: tv markíza

1. súťažná otázka znie

Ktorá herečka sa objavila v 6. epizóde seriálu Rex ako manželka Jozefa Vajdu?

A. Zuzana Skopálová B. Zuzana Tlučková

PODMIENKY SÚŤAŽE

Každý týždeň vyjde jedna súťažná otázka z epizódy Rexa, na ktorú musíte správne zodpovedať. Šancu dostať sa na romantickú večeru má tá, ktorá správne zodpovie minimálne na jednu z troch otázok, ktoré budú zverejnené počas troch týždňov, deň po odvysielaní seriálu Rex, ktorý sa vysiela vo štvrtok.

Samozrejme, k epizódam sa viete dostať aj spätne cez web a pozrieť si ich môžete aj vo videoarchíve Markízy. NEZABUDNITE však na dôležitú vec! K správnej odpovedi priložiť vašu najlepšiu fotografiu! Aby mal z čoho Juraj vyberať.

Správne odpovede posielajte na mail: [email protected]