Po šťastnú dvojnásobnú mamičku Nelu Pociskovú prišiel vo štvrtok popoludní do ružinovskej nemocnice jej otec Milan, keďže jej snúbenec, herec Filip Tůma, musel súrne odcestovať do Košíc, kde mal večer divadelné predstavenie. Po dcéru a vnučku Lianku prišiel s dvomi papierovými taškami a vajíčkom.

Nela opustila brány nemocnice v bratislavskom Ružinove krátko po 14.30 hodine v sivej mikine s kapucňou a v tmavých nohaviciach. A hoci na nej boli vidno známky únavy, nešetrila úsmevmi a bolo zjavné, že je veľmi spokojná a šťastná. Herečka si svoj malý poklad strážila ako oko v hlave a malú princezničku zakrývala ružovou dečkou. „Mám sa dobre, ďakujem pekne. Tak príznačne po pôrode,“ zneli prvé slová Nely krátko po tom, ako opustila nemocnicu.

Svoj pôrod v aute nazvala doslova sci-fi. „Nechcem sa k tomu veľmi vyjadrovať. Bolo to, samozrejme, trošku dramatické. Také malé sci-fi som prežila. Ale tak som rada, že sme to hlavne prežili, že sme v poriadku a že malá je o. k. a že je to za nami,“ pokračovala Pocisková, ktorá presne na Veľkonočný pondelok pondelok prežila poriadne krušné chvíle, keďže svoju dcérku priviedla na svet za dramatických okolností v aute počas cesty do nemocnice. „Prišlo to, samozrejme, neplánovane. Nebol to môj plán porodiť v aute (smiech). Takže tak. Ale hlavne som šťastná, že sme o. k. To je prvoradé,“ dodala dvojnásobná mamička, ktorá je rada, že jej nezvyčajný pôrod mal šťastný koniec.

VŠETKY FOTKY NELINHO ODCHODU Z NEMOCNICE NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>