Neexistuje snáď asi nikto v našich končinách, kto by sa netešil z našej úspešnej olympioničky Nasti Kuzminovej. Tá na ešte stále trvajúcej zimnej olympiáde totiž získala tri medaily. A na jej počesť vznikla včera aj pesnička, ktorú nahrala speváčka Barbora Balúchová v spolupráci so Salcom. Blondínka ju odpremiérovala na svojom Facebooku, kde sa po zverejnení spustila na ňu vlna kritiky. Interpreti sa zrejme inšpirovali počinom kapely Gladiator a ich pesničky "Slovenskoo".

Anastasia Kuzminová
Anastasia Kuzminová
TASR

"Sledujete olympiádu? Pripravili sme si pre vás so salcom prekvapenie. Skvelé, že technika tak pokročila a mohla som nahrávať v spálni. Stále píšem o pesničke, keby náhodou vznikli nejaké dohady o tom, čo som nahrávala v spálni. Nemyslite na prasačinky a šup šup pozerať. Priatelia, hlave berte to s nadhľadom a nie ako celoživotné dielo. A prosím evás o zdieľanie, aby sa to k našej zlatej Nasti dostalo," napísala Balúchová na sociálnej sieti.

"Nasťa, Nasťa, Nasťa," začína sa pesnička. "Nasťa, ty si naše zlato, držíme ti palce a ďakujeme za to. Nasťa, nikdy to nevzdávaj a stále mysli na to, naša Nasťa, ty si naše zlato, držíme ti palce a ďakujeme za to," znie text.

"Fuu, dúfam, že to je len nejaká recesia. "A je alebo nie je to recesia teda? Ak nie, je to úplne hudobné dno," objavili sa komentáre od Balúchovej fanúšikov pod zverejneným songom, ktorý po pár hodinách od zverejnenia zmizol z profilu speváčky Barbory Balúchovej. Hanbí sa vari za svoj počin?

Vypočujte si pesničku a zahlasujte v ANKETE pod ňou >>