"Dnes večer vás chcem na chvíľku priviesť k iným myšlienkam a predstaviť vám nový klip Hello Kitty od Dalyba. A pre tých, ktorí jeho hudbu nepoznajú/nemusia a majú ďaľších milión dôvodov k narážkam, poznámkam a krúteniu hlavou "prečo" to naše spojenie. PRETO! Lebo hudba vám dovoľuje lietať, snívať, bez limitu prepájať štýly, hudobné názory, spolupracovať slobodne, s kým chcete," napísala Dara v deň premiéry jej klipu s mladým zajačikom Dalybom.   

"Slobodný umelec", presne TO stojí v kolónke mojej profesie. Som zvyknutá, že vedľa tých, ktorí mňa a moju hudbu milujú, je veľa tých, ktorí ma budú vždy iba kritizovať. V princípe mi to vlastne ani nevadí, pretože to tak máme my všetci, ktorých živí umenie. Patrí to k "veci". Jediné, čo mám občas potrebu pripomenúť, je fakt, že našou podstatou nie je robiť veci tak, aby sme sa zapáčili, vyhoveli predstavám iných, ale naopak - nezapreli, nestratili samy seba a svoju slobodu," dodala.

Dara a Dalyb majú prvý spoločný klip k pesničke Hello Kitty.
Dara a Dalyb majú prvý spoločný klip k pesničke Hello Kitty.
Zdroj: Instagram

"Z mojej labky drapky - taký zlý rým som ešte nikdy nepočul." Tak, na toto naozaj niekto čakal? (smiech) Strašné!"  "No, už teraz viem, že to bude úplny hnoj." "Kamarát, prepáč, ale toto je riadna s*ačka."  "Veľmi zlé! Akože, Darinka, čo spieva s Gottom, a potom toto ... čo to je?" "Aký zmysel ma táto pesnička? Čo si mám z nej zobrať? Koho toto zaujíma? Dara v prechode a 25-ročný chlapec?" "No, mne je z toho zle," nedarovali im to fanúšikovia po zhliadnutí klipu. Urobte si vy vlastný názor na tento hudobný počin ...

Anketa
Páči sa vám spoločný klip Dary a Dalyba?
  • 8%
  • 92%

Mohlo by vás zaujímať: