Aj keď je zakladateľ, spoluorganizátor súťaže Miss a prezident Československého leva Jozef Oklamčák z najhoršieho vonku a postupne sa dáva dokopy pri svojich najbližších, na chvíle, ktoré ohrozovali jeho život, určite nikdy nezabudne.

Po tom, ako musel podstúpiť operáciu mozgu, kde mu lekári odstránili hematóm, si musel dať pauzu od pracovných aktivít, no dlho v pokojovom režime nevydržal a opäť sa zapojil aj do tzv. šoubiznisového kolotoča.

V piatok mu kamaráti pripravili akciu v známom golfovom rezorte v Senici, kde sa konalo prvé podujatie v rámci československej Miss golf tour 2017 za účasti Oklamčákových priateľov i krások zo zoskupenia Československý lev a finalistiek Miss CZ 2017.

Medzi zabávajúcimi hosťami nechýbal advokát Ladislav Kuruc, kardiochirurg Viliam Fischer či fitnes tréner Martin Šmahel. „Teším sa zo života. Som rád, že ste prišli. Chcem vám veľmi poďakovať. Veľmi si to vážim, lebo veď nevedelo sa, čo bude so mnou. Pred 6 dňami mi povedali o tejto akcii, a tak sme sa tu teraz takto zišli,“ povedal hneď v úvode párty Oklamčák. Mesiac po vážnom zákroku sa cíti, ako sa nám priznal počas večera, ako znovuzrodený.

A to bolo aj poriadne vidieť. Krasológ akoby zabudol, že nedávno ho od smrti delilo pár hodín. Keby totiž vtedy vyhľadal lekársku pomoc až na druhý deň, mohlo to dopadnúť veľmi zle.

Dôkazom toho, že je späť vo forme, boli jeho divoké tančeky na parkete, počas ktorých povykrúcal prítomné dámy. „Cítim sa skvele, mám to všetko pod kontrolou, som neustále pod dohľadom lekárov, všetko je v poriadku,“ ubezpečil nás krasológ.