Dorota Nvotová je už dlhodobo známa tým, že čo na srdci to na jazyku. Takmer nikdy nemá problém povedať na plné ústa, čo si myslí. A tak tomu bolo aj teraz. Speváčka nedávno rozčúlila viacero ľudí, keď zverejnila video z Maldiv, v ktorom lanári ľudí, aby utiekli pred koronavírusom do spomínanej exotiky. A keď na to nemajú, nech pokojne predajú majetok. Aj keď sa síce momentálne stále nachádza v raji na krásnom ostrove, to, čo sa deje tieto dni na Slovensku, jej rozhodne neušlo. Ani neustále doťahovanie sa medzi Sulíkom a Matovičom, ktoré už poriadne vygradovalo.

Matovič so Sulíkom si vymieňajú na Facebooku memečka.
Zdroj: Facebook

"Chalani a čo keby ste sa na to už vys*ali a normálne si dohodli čestný súboj? Naleštite si kolty, alebo si celkom jednoducho dajte na p***. Strašne sa vám uľaví, a nám tiež. A Pellegrini si prestane na chvíľu mädliť ruky. A keď sa vám nahromadí tlak, môžete to zopakovať. Vaše tvrdé hlavy znesú," šokovala Dorota Nvotová na Facebooku v stredu poobede.

Speváčka si tak rozhodne opäť nedávala servítku pred ústa a verejne vyjadrila, čo si myslí o aktuálnej situácii a doťahovačkách medzi našimi vrcholovými politikmi. Pod jej ostrým statusom sa okamžite strhla diskusia a viacerí sa zhodli, že Nvotová má dobry nápad. Aj keď najlepším riešením by podľa viacerých bolo, keby premiér Igor Matovič odstúpil zo svojej funkcie. 

VTIPNÉ FOTKY MATOVIČA A SULÍKA, KTORÉ ZAPLAVILI INTERNET, NÁJDETE V GALÉRII >>

"Dorota, konečne to niekto povedal nahlas." "Úplne by stačilo, keby Matovič sám odstúpil a odišiel do zabudnutia. No., ešte by bodlo, keby tak urobila Kollárova strana aj s ním na čele." reagujú jej ľudia. 

Prečítajte si tiež: