Fanúšikovia a priaznicvi prestížneho odovzdávania cien Krištáľové krídlo si určite pamätajú, ako na jubilejnom 20. ročníku vyslovila pani Vaškovičová presvedčenie, že galavečer potrebuje omladenie. Málokto by povedal, že tento moment práve nastal. Mária Vaškovičová sa vzdala svojho postu ako riaditeľky.  "Takže som začala od seba. Moju dcéru Katku som už dlhšie pripravovala na prevzatie mojej úlohy. Všetko sa však zdržalo tým, že sa stala postupne matkou dvoch utešených dcér. Pokračovala som vo svojej práci s vedomím, že blížiaci sa 24. ročník už definitívne Katka prevezme. Situácia je však dnes opäť iná, ako sme predpokladali. Dcérka čaká dnes už tretí prírastok do rodiny," prezradil organizátorka, ktorá sa tak musela rozhodnúť pre inú nástupkyňu.

Galavečer odovzdávania ocenení
Galavečer odovzdávania ocenení "Krištáľové krídlo" v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Na snímke Mária Vaškovičová.
Zdroj: EMIL VAŠKO

"Na riaditeľskú pozíciu nastúpila úspešná športovkyňa, laureátka Krištáľového krídla a členka Správnej rady Nadácie Krištáľové krídlo, Danka Barteková. Samozrejme, bude vykonávať aj jednotlivé činnosti spojené s pozíciou riaditeľky. Ja zostávam naďalej konateľkou spoločnosti,"vyhlásila pani Mária Vaškovičová.

Na snímke streľkyňa Danka Barteková
Na snímke streľkyňa Danka Barteková
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY

"Už sa teším, ako si v hľadisku vychutnám priebeh a atmosféru galavečera a budem sledovať, ako ma Danka Barteková zastúpi aj pri odovzdávaní ocenení. Budem sa môcť konečne s oveľa väčším vnútorným pokojom venovať pozvaným hosťom a vám všetkým, ktorí ma dlhodobo podporujete," dodala na záver Vaškovičová, ktorá sa teraz môže venovať rodine a najmä vnúčatkám. Ako sa Danka Barteková zhostí svojej dôležitej a neľahkej úlohy, uvidíte už čoskoro. 

FOTKY Z POSLEDNÉHO GALAVEČERA NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: