Diváci Milujem Slovensko ostali v auguste 2018 nemilo prekvapení, keď sa kapitáni tímov Adela Vinczeová a Dano Dangl s touto šou rozlúčili a nahradila ich dvojica Juraj Šoko Tabaček a Stanka Kašperová. Na jeseň 2019 sa však po ročnej pauze opäť vrátila Adela s Danom a moderátorka dokonca predviedla vtedy aj nový imidž dlhých hustých vlasov.

Dano Dangl v relácii Milujem Slovensko ako kapitán družstva.
Dano Dangl v relácii Milujem Slovensko ako kapitán družstva.
Zdroj: RTVS

„Stará dobrá zostava. Znova sa dá na to pozerať. Dano s Adelou a ich humor proste fungujú a patria k tejto relácii. Palec hore,“ nešetrili vtedy diváci chválami na ich návrat. A hoci pôvodná dohoda s televíziou bola taká, že v nasledujúcej sezóne ich opäť vystrieda Juraj Tabaček a Stanka Kašperová, nestane sa tak. V relácii bude znova pokračovať Vinczeová s Danglom.

„Po dohode s obidvomi moderátorskými dvojicami sa tvorcovia programu rozhodli v rámci novej sezóny pokračovať s kapitánskou zostavou – Adela Vinczeová a Dano Dangl. Diváci sa však môžu tešiť aj na účasť obľúbených kapitánov Stanku Kašperovú a Juraja Šoka Tabačeka. Tí by sa mali predstaviť v jednej z premiérových častí relácie Milujem Slovensko, ktorá sa na obrazovky RTVS vráti už 11. septembra,“ prezradila nám hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová. „Tak to vyšlo na základe vzájomnej dohody a tešíme sa na Stanku a Šoka ako našich špeciálnych hostí,“ reagovala nám Vinczeová.

 


ZÁBERY, AKO TO VYZERÁ V ZÁKULISÍ ŠOU, NÁJDETE V GALÉRII >>