Jednou z osudových žien Karla Gotta bola Antonie Zacpalová (86). Jej otec bol maliar, divadelný a filmový herec Antonín Zacpal. Aj ona sama sa objavila pred kamerou: v roku 1963 v romantickom filme Uhorkový hrdina, o rok neskôr v muzikále Kdyby tisíc klarinetů. Bola však predovšetkým baletkou a jazzovou tanečnicou Karlínského divadla v Prahe.

Vďaka svojej profesii sa stretávala s hercami i spevákmi. Zamlada bola Antonie veľmi pôvabná, temperamentná a sexi mladá žena. Takže v roku 1969 zaujala aj Karla Gotta, ktorý bol od nej o štyri roky mladší.

FOTO mladej Antonie Zacpalovej a Karla Gotta TU!

Zo vzťahu sa narodila dcéra Dominika (49). Tá má s maminkou veľmi dobrý vzťah, takže teraz sa o ňu nesmierne bojí. Po tom, čo s ňou naposledy telefonovala, sa vystrašila ešte viac.

Dominika má s mamou dobrý vzťah, takže sa o ňu, pochopiteľne, bojí.
Zdroj: archív

Dominika znova žije od jari trvalo vo Fínsku. O to viac je vyplašená, keďže od mamy, ktorá býva v Prahe, je ďaleko. Bývalú tanečnicu a matku nastaršej dcéry Karla Gotta († 80) totiž zložila ťažká chrípka. A v jej veku je každá choroba nebezpečná, nieto ešte silná viróza!

„Je mi zle, ospravedlňujem sa. Držte mi palce, aby som to zvládla,“ iba s námahou hovorila sipivým hlasom do telefónu, keď sa s ňou chcel český portál Aha! dohodnúť na rozhovore. Podľa informácií spomínaného webu, aj keď sa špekulovalo o covide, ten za zlým zdravotným stavom pani Antonie nie je.

„Bojím sa o ňu, vôbec neznela dobre,“ napísala Aha! Dominika, ktorá s mamou telefonuje takmer každý deň. „Ledva hovorila... dúfam, že sa z tej chrípky, či čo to je, dostane. Nie je najmladšia, preto sa bojím,“ zdôraznila Dominika.

Dominika určite mama pripravila nejednu horúcu a nepríjemnú chvíľu, ale i tak sa majú rady.
Zdroj: archív D. G.

Hoci mama leží v Prahe v horúčkach, vystrašená Dominika ju nemôže ísť opatrovať. Momentálne je na školení vo fínskych Helsinkách, aby mohla pracovať ako členka SBS. „Určite je však o ňu dobre postarané,“ dodala, mysliac na domov pre seniorov v pražských Vysočanoch, kde pani Antonie už niekoľko rokov žije.

Ako sa zoznámila sexi tanečnica s Gottom a ako prišla na svet Dominika? Čítajte ďalej!