Ani jej fanúšikovia nemali odkiaľ vedieť, kedy bude posledná rozlúčka. Rodina už vopred avizovala, že smútočné parte nebude vyvesené. A to z toho dôvodu, že nechceli, aby sa jej pohreb stal verejnou záležitosťou. Aj keď ešte v piatok, keď sme sa rozprávali s jej manželom, netušil, kde svoju manželku pochová. „Na cintoríne v Senci nemajú už voľné miesto, tak uvidíme, kde ju pochováme,“ povedal nám Július Sipeky.

Hrob už zdobia vence

Pohreb Edity Sipeky sa napokon konal včera v Senci a prišla naň len hŕstka najbližších ľudí. Mimochodom, medzi smútiacimi sme stretli aj expartnera moderátorky Eriky Barkolovej Rada. Okolo obeda, keď sme boli na cintoríne, už boli vence na jej hrobe poukladané. „Áno, dnes dopoludnia tu bol jej pohreb. Teraz ešte len doukladali vence,“ povedali nám na cintoríne.

Z pohrebu na kar

Smútiaci sa po pietnom akte pobrali na kar do domu v Senci, kde pani Edita žila s manželom Júliusom. V rodinnom kruhu a bez zvedavých pohľadov si zrejme chceli v týchto ťažkých chvíľach plných žiaľu uctiť jej pamiatku a zaspomínať na ňu.