Aj keď nová Farma štartuje na televíznych obrazovkách až začiatkom septembra, nakrúcanie je už v plnom prúde. Lokalita však stále nie je známa, televízia ju totiž tají a plánuje ju prezradiť až krátko pred štartom samotnej šou. Súťažiaci už druhý týždeň vo veľkom makajú. Markíze sa podarilo dať dokopy naozaj bravúrnu zostavičku.

Na ponuku prikývol fitnesák Martin Šmahel, naznámejší „slovenský bača“ Ibrahim Maiga, bývalý superstarista Robo Mikla, moderátorka Katka Brychtová, spiritualistka Silvia Šuvadová a speváčky Daniela a Veronika Nízlové z dua TWiiNS. A práve tieto dve krásky, ktoré si vždy potrpia na dokonalé outfity či mejkapy, sa asi najviac budú musieť popasovať s drsnými podmienkami, aké Farma prináša.

Kamarátka twiinsiek Hrubanová so svojím nastávajúcim.
Kamarátka twiinsiek Hrubanová so svojím nastávajúcim.
Zdroj: Facebook J. K.

A hoci ubehlo iba pár dní od nakrúcania, nám sa podarilo zistiť, že dievčatá práve dnes šou šokujúco opúšťajú. Nie však preto, že to nezvládajú, ale odskočia si zo súkromných dôvodov na svadbu svojej dobrej kamarátky Barbory Hrubanovej. Tá si za muža berie hudobného producenta Johnnyho Kortisa, ktorý má za sebou mnohé spolupráce, medzi nimi i s raperom Rytmusom.

„Daniela a Veronika majú namierené na svadbu, ktorá sa koná v stredu poobede v luxusnom kaštieli v Maďarsku. Dievčatá tam budú aj vystupovať,“dozvedeli sme sa od jedného z hostí, ktorý sa tam tiež chystá. Farmárky Nízlové tak opustia bránu statku iba na pár hodín. Túto tzv. priepustku si podľa našich informácií špeciálne vybavili ešte pred samotným nástupom na Farmu.

Súťažiaci totiž počas toho, ako začnú nakrúcať šou, nemajú povolené nikam odísť. Len čo by svojvoľne opustili statok, hrozila by im zo zmluvy vyplývajúca pokuta. „K zmluvným podmienkam účinkujúcich v našich programoch sa nevyjadrujeme,“ prezradil nám riaditeľ PR a marketingu Markízy Michal Borec.

KTO VŠETKO SÚŤAŽÍ NA MARKIZÁCKEJ FARME I VIAC FOTO TWIINSIEK NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Prečítajte si tiež:

Budete sledovať pripravovaný 10. ročník Farmy?