Toto misska ešte nezažila! V sobotu krátko pred 23. hodinou Slovensko spoznalo novú kráľovnú krásy pre rok 2017. Tou sa stala ryšavka Hanka Závodná z Bratislavy. Tá po 15 rokoch prepísala históriu tejto súťaže, keď sa na tróne neocitla žiadna blondínka, brunetka ani čiernovláska, ale po dlhých rokoch sa tak titulom pýši červenovláska.

FOTO VNÚTRI! Kolísanie váhy bývalej missky Christovej sa nekončí: Ivana, preboha, takáto veľká si ešte nikdy nebola!

Jej víťazstvo však totálne zatienila bucľatá finalistka s číslom 4 a ľudia nič iné neriešia, ako jej plnšie krivky a to, že sa vôbec ocitla medzi finálovou dvanástkou.

Bývalá misska Karin Majtánová zhodila za tri mesiace šesť kíl: Budete prekvapení, čím zaháňa hlad!

Vďaka tomu, že všetky finalistky boli veľmi štíhle, podaktorým dievčatám až kosti vytŕčali, tak Dominika so svojou veľkosťou 38-40 doslova vyčnievala. V čiernom čipkovanom body a dierkovaných pančuškách predviedla svoje plnšie krivky a diváci v sále i pred televíznymi obrazovkami neverili vlastným očiam. Mnohí si však povedali, že konečne je tu niečo nové - finalistka Miss "krv a mlieko"! O brunetke Dominike bude verejnosť zrejme ešte poriadne dlho diskutovať. A ostáva teraz už iba otázkou, ako bude pokračovať jej modelingová kariéra...

Obrovská revolúcia v Miss: Medzi vychrtlinami sa objavila sympatická „boubelka“

FOTO Slovensko má novú víťazku Miss: Bratislavčanka Hanka Závodná prepisuje históriu súťaže!

Miláčik dôchodkýň Jakubec sa musel načisto zblázniť: Za 20 eur na hodinu chce od ľudí TOTO!

Otrasná správa z domu Ladislava Štaidla: Ďalšia samovražda len tri roky po smrti Ivety Bartošovej (†48)

To najlepšie zo slovenských magazínov na Pluska.sk: