Marta Sládečková je priamy človek, preto ju jej blízki milujú a vážia si ju. V duchu hesla „čo na srdci, to na jazyku“ funguje nielen v práci, ale aj v súkromí. No zatiaľ čo v práci ju za jej postoj uznávajú, v súkromí a hlavne vo vzťahoch s mužmi jej možno práve postoj bez kalkulácie spôsoboval problémy. Hoci herečka zažila niekoľko lások a dokonca sa mala aj vydávať, nakoniec všetko dopadlo inak a sympatická hviezda je stále sama. Pravidelne sa síce stretáva s priateľom, s ktorým sa pred pár rokmi rozišla, no na sobáš to už nevyzerá.

V seriáli Horná-Dolná v sebe nezaprela humor.
V seriáli Horná-Dolná v sebe nezaprela humor.
Zdroj: TV MARKÍZA

V seriáli Horná-Dolná v sebe nezaprela humor.
FOTO: TV MARKÍZA

„Keby som sa vydala za tých chlapov, za ktorých som vtedy možno aj chcela, už by som bola tretíkrát rozvedená,“ priznáva úprimne a v súvislosti so sobášom hovorí o čísle tri. Toľko vážnych vzťahov totiž prežila. Mená nádejných ženíchov síce nikdy neprezradila, no nám sa podarilo zistiť, že okrem prvej lásky, ktorú mala ešte na vysokej škole, boli ďalší dvaja dôležití muži v jej živote z hereckej brandže rovnako ako ona.

So Zuzanou Tlučkovou spolu dovolenkujú, nakupujú aj riešia spoločné problémy.
So Zuzanou Tlučkovou spolu dovolenkujú, nakupujú aj riešia spoločné problémy.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

So Zuzanou Tlučkovou spolu dovolenkujú, nakupujú aj riešia spoločné problémy.
FOTO: TONY ŠTEFUNKO

Bohém aj cestovateľ

Ľubomíra Pauloviča spoznala v martinskom divadle v čase, keď sa rozviedol s prvou manželkou. O tom, že herec je bohém a miluje ženy, vedeli všetci a Martu vraj aj od neho odhovárali. Ich láska však bola silnejšia a o tom, že nešlo len o obyčajný románik, svedčí fakt, že zaľúbenci vydržali spolu sedem rokov. Vzťah bol síce ako na hojdačke a mladá herečka sa podľa našich informácii veľmi trápila, napriek tomu po rokoch v rozhovore priznala, že to bola jej osudová láska. „Bol to veľmi komplikovaný človek. Nemohli sme byť spolu ani od seba,“ naznačila problémy, no, samozrejme, meno svojho ex taktne zamlčala. Po ich rozchode sa Ľubomír Paulovič znovu oženil a založil si rodinu, herečka sa po čase zaľúbila do mladého kolegu z Česka. „Bol dobrý, milý a mladší. Mal iné záujmy ako ja, často bol preč,“ prezradila neskôr o krásnom neznámom a priznala, že odcudzeniu radšej preventívne predišla rozchodom. „Bála som sa, že naše cesty sa časom rozídu, na diaľku totiž prežijú iba silné vzťahy.“

Ľubomír Paulovič má už druhú rodinu.
Ľubomír Paulovič má už druhú rodinu.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/JÚLIUS DUBRAVAY

Ľubomír Paulovič má už druhú rodinu.
FOTO: Plus JEDEN DEŇ/JÚLIUS DUBRAVAY

Takto vyzerá Sládečková či Čobejová po boku mladých svalnatých zajačikov

Podľa jej známych bol vzťah s hercom Dušanom Kollárom dosť silný, no obaja sa po troch rokoch chodenia chceli venovať viac kariére než jeho budovaniu. „Začal som častejšie jazdiť do zahraničia a Marta chcela robiť kariéru v Bratislave,“ priznal neskôr sympatický Čech, ktorý si pred tromi rokmi zahral lekára v seriáli Panelák. Napriek pravidelnej návšteve Slovenska sa však so svojou bývalou láskou vôbec nestretol. V tom čase bol už totiž šťastne ženatý a mal dve deti.

Herec Dušan Kollár je dnes ženatý a má dve deti.
Herec Dušan Kollár je dnes ženatý a má dve deti.
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

Herec Dušan Kollár je dnes ženatý a má dve deti.
FOTO: PROFIMEDIA.SK

Marta Sládečková možno uprednostnila kariéru pred láskou, no tvrdí, že je spokojná a nič neľutuje. „Teším sa, že som zdravá ja, moja rodina i všetci známi naokolo. Že ma obklopujú ľudia, s ktorými mi je príjemne. Nachádzam sa vo vyrovnanom duševnom rozpoložení,“ prezradila nedávno v rozhovore a jej radosť zrejme pramení aj z toho, že sa opäť objavila na obrazovke v seriáli, ktorý je rovnako úspešný, ako boli kedysi Susedia.

Marta Sládečková
Marta Sládečková
Zdroj: Lýdia Jušková

Marta Sládečková
FOTO: Lýdia Jušková