"Veľmi som s Rytmusom spokojná," začala v úvode svoje rozprávanie Jasmina v šou u Jana Krausa. Moderátora však zaujímal ich spoločný syn Sanel. A tu Alagič svojimi vyjadreniami poriadne šokovala. "Jeho tvár nezverejňujeme na sociálnych sieťach, lebo je to ešte skoro, a po druhé to dieťa sa zo dňa na deň stále mení. Keď som ho porodila, tak vyzeral tak, ufff, neviem, ako to povedať..." prekvapuje brunetka. 

Jasmina šokovala svojimi vyjadreniami o synovi u Jana Krausa.
Jasmina šokovala svojimi vyjadreniami o synovi u Jana Krausa.
Zdroj: youtube

"Bolo to také, že keď mi ho v pôrodnici dali ku mne, tak ja: že, preboha, a potom mi povedala sestrička, že maminka, pusu, ja že fufufufú," šokovala svojím vyjadrením Jasmina. "Sa vám nechcelo?"opýtal sa jej Kraus. "Noo, ešte úplne mi to nebolo celé také blízke. Naozaj vyzeral veľmi zvláštne," pokračovala a opäť ju prerušil moderátor. "Takto! Je to vaše dieťa?"položil jej otázku. "Je, je, malo by byť,"odpovedala s úsmevom Rytmusova manželka.

 

"Niektoré ženy to tak majú, že si musia na dieťa zvyknúť. Vy ste asi ten typ, čo si musí na neho zvyknúť, že?" pokračoval Kraus. "No, na jeho tvár som si zvykala, lebo fakt mi, znie to čudne, viem, ale on mi tak nejak evokoval, bude to znieť hrozne, ale on bol skôr ako také zvieratko," šokuje ďalej moderátorka. "Čiže ste si mysleli, že to je zvieratko, ktoré zašteká a pobeží do kolísky?" reagoval Jan. "Skôr mi pripomínal opičku,"zahlásila s veľkým smiechom v hlase Jasmina. Ktovie, čo si pomysleli ženy, ktoré toto videli na obrazovkách a nebolo im dopriate mať v živote deti...

FOTO JASMINY SO SYNOM NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: