Manželstvo herca Róberta Rotha (40) sa otriasa v základoch. Na okresnom súde Bratislava I. evidujú jeho žiadosť o rozvod, ktorý by mal prebehnúť začiatkom decembra. Dôvod rozchodu dvojice však nie je známy a pre mnohých je zároveň poriadne prekvapujúci.

5-mesačná známosť, svadba, dcéra

Donedávna sa obaja tvárili šťastne, a to aj napriek tomu, že blízki o problémoch medzi nimi vedeli už dlhšie. Rothovci mali sobáš roku 2008 po krátkej päťmesačnej známosti.

Rok nato priviedla Robovi manželka Magdaléna na svet dcéru a zdalo sa, že všetko je v najlepšom poriadku. Spokojnosťou prekypoval párik naposledy počas festivalu Pohoda v júli tohto roku.

Navyše, pozornosť a štedrosť voči svojej polovičke prejavil herec len prednedávnom, keď jej podľa našich informácií kúpil luxusné auto, hoci on sám brázdi ulice Bratislavy v malej poľskej fiatke.

Tušili to aj kolegovia

Či bol štedrý dar posledným pokusom o záchranu, to nie je známe, no v tomto momente je jasné, že bol zbytočný. Keďže jeden z najtalentovanejších hercov SND sa medzi divadelníkmi vyznačuje citlivou dušou nielen pri hraní, ale aj v osobnom živote, trápenie na ňom pobadali aj jeho kolegovia.

„Vidím na ňom, že prechádza ťažkým obdobím a nie je v poriadku. O svojom súkromí nehovorí, no poznáme sa roky, preto viem, že nie je vo svojej koži a niečo sa deje,“ povedal nám Rothov kolega z divadla.


Zložitá skúška života sa zrejme odzrkadlila aj na umelcovej telesnej schránke. Hoci herec svoju štíhlosť pripisuje zdravšiemu spôsobu stravovania, okolie vytušilo, že je za tým niečo viac...