Len pred pár týždňami, koncom septembra, si Rytmus pre svojich fanúšikov opäť pripravil skutočne nezvyčajný projekt. „Hudba ulice v sprievode viac ako 60 členného orchestra! Kráľ slovenského hip-hopu Rytmus prichádza s jedinečným projektom. Najslávnejší raper v Československu dokáže, že silné texty jeho skladieb skvele vyznejú v sprievode veľkolepého hudobného telesa hip-hop symphony orchestra,“písalo sa na stránke, ktorá predáva vstupenky a Rytmus napokon odpálil prepracovaný koncert s veľkým orchestrom. Pri každej príležitosti ho avizoval na svojom profile na sociálnej sieti a teda ani nebol fanúšik, ktorý by nevedel, že sa niečo také chystá.

Aj takýmto spôsobom propagoval Rytmus svoj koncert.
Aj takýmto spôsobom propagoval Rytmus svoj koncert.
Zdroj: INSTAGRAM

A netreba zabúdať ani na vystúpenie spred 2 rokov. 26. decembra 2017 Rytmus ako úplne prvý slovenský raper pripravil dva megalomanské koncerty v sprievode symfonického orchestra. A hoci vtedy mesiac pred ním vystúpil s orchestrom aj Mark Spirit, ani zďaleka sa nechytal na Vrbovského, ktorý to urobil skutočne vo veľkom. O to prekvapivejší je krok, pre ktorý sa teraz rozhodla jeho ex Dara Rolins.

 

„Nenechajte sa zmiasť. Aj keď sa to pri tom slnečnom počasí nezdá, Vianoce sú zase o trochu bližšie. A preto si už teraz zapíšte do diára dátum 17.12. V ten deň totiž budete na mojom vianočnom koncerte a bude nám spolu veselo, to mi ver!“ avizovala na sociálnej sieti speváčka, ktorá však vzápätí šokovala hlavne všetkých fanúšikov jej ex. Rolins totiž vystúpi so symfonickým orchestrom! Žeby náhoda? Nuž, blondínka sa zjavne inšpirovala raperom. Len ktovie, či z toho bude mať aj on rovnakú radosť...

Darin PLAGÁT a fotky Rytmusovho syna nájdete v galérii tu >>

Anketa
Myslíte, že sa Dara inšpirovala Rytmusom?
  • 25%
  • 75%

Mohlo by vás zaujímať: