Daň za slávu! V týchto dňoch ju na vlastnej koži pociťuje finalista najnov- šej série SuperStar Richard Chovan. Keďže patrí od samotného začiatku medzi najvýraznejších a najzaujímavejších spevákov, logicky sa stal stredobodom záujmu fanúšikov, ale, žiaľ, aj neprajníkov. V jeho prípade to však vyústilo aj do veľmi nepríjemnej skúsenosti.

Ktosi sa mu podľa jeho slov nabúral do súkromia, ukradol mu identitu na sociálnej sieti a dokonca mu hacker napadol aj email. „Deje sa taká vec, že mi včera ukradli môj Instagram účet, kde už bolo takmer 5-tisíc fanúšikov. Už predvčerom vznikli ďalšie dva účty s mojím menom, ktoré sa tvárili ako oficiálne. Hackli mi mail, ktorý sa mi síce podarilo navrátiť, ale znova je hacknutý, čiže sa tam neviem dostať,“ prezradil zúfalý Richard vo videu, ktoré zverejnila televízia Markíza aj Nova.

Richard už platí daň za začínajúcu slávu.
Richard už platí daň za začínajúcu slávu.
Zdroj: TV Markíza

„Vec vyvrcholila tak, že stránka, ktorá sa tvárila ako oficiálna, sa premenovala na meno mojej priateľky, v správach útočí na moju osobu, jej osobu, vyhráža sa mi kompromitujúcimi článkami. Neviem, kto to je ani o čo ide, ako mi chce ublížiť. Vlastne som teraz úplne zúfalý, neviem, na koho sa mám obrátiť, bol som aj na polícii, nevie mi pomôcť. Bol som si pre istotu zablokovať aj bankový účet. Neviem, o čo ide, ale veľmi potrebujem pomôcť. Profil stále existuje na Instagrame a neviem, čo s tým mám robiť. Mám obavy,“ dodal spevák. Nové informácie o celej situácii zatiaľ nie sú, a tak bude zaujímavé čakať, ako sa celá záležitosť vyrieši.