Speváčka Dara Rolins si od rozchodu s Rytmusom stále užíva single život. Oficiálneho partnera zatiaľ nemá a podľa jej slov jej to úplne vyhovuje. V najnovšom vydaní českého magazínu Marie Claire prezradila nové zaujímavosti o vzťahu s Rytmusom. „Na základné potreby nepotrebujem mať niekoho oficiálneho, s kým budem vstávať každé ráno. To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. To preto sme sa s Patrikom rozišli. V mieri sme sa dohodli, že už nechcem, stačilo,“ opísala s odstupom času Dara rozchod s Rytmusom v spomínanom časopise.

Dara Rolins s dcérkou Lolou.
Dara Rolins s dcérkou Lolou.
Zdroj: Instagram D. R.

„Túžila som po tom dlho. Naopak som bola posledný rok ukecávaná, aby sme tomu dali ešte šancu,“ povedala Dara s tým, že krátko po ich krachu prišlo to, že Rytmus mal novú ženu, psa, dom a dieťa. To ju ale nenaštvalo, prišlo jej to skôr smiešne. Oveľa viac ju ranilo, čo nasledovalo potom. „Patrik v jednej chvíli nadobudol pocit, že všetko, čo bolo medzi nami, musí poprieť. Začal mazať naše spoločné fotky aj pesničku z youtube, ktorú zložil pre mňa i pre Lauru, v ktorej sa mi vyznal z lásky. To bolo jediné, kedy som mu napísala, či sa nepo…,“ posťažovala si Dara. 

Ďalej sa v rozhovore vyznala, že Rytmus nebol ten, kto jej najviac ublížil.„Viete, kto mi fakt zlomil srdce? Matěj. (Matěj Homola, s ktorým má speváčka dcéru Lauru, pozn. red.). Hrozne ma to vtedy bolelo. Bola to pre mňa ohnivá láska, strašne spalujúca a preto mi náš rozchod tak veľmi ublížil. Do toho naša dcéra Laura, narodená samozrejme z tej ohnivej lásky,"zverila sa Rolins. Rany sa jej však po tých rokoch už zahojili a s otcom svojej dcéry, napriek jeho nevere v čase, keď boli spolu, je dnes kamarátka. "Sme najväčší kamoši, Laura nás oboch miluje a my si vychádzame v jej výchove v ústrety,"dodala speváčka, ktorá stále čaká na toho pravého.

FOTKY DARY A HOMOLU, KTORÝ JEJ NAJVIAC ZLOMIL SRDCE, NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: