A celé sa to začalo tak nevinne. V ostatnej epizóde sa seriálový Luky, v skutočnosti Oliver Oswald, staral o škrečkov, keď mu z ničoho nič zazvonil telefón. Na druhej strane linky bola jeho televízna láska Dorka, ktorú stvárňuje Zuzana Kraváriková. Spýtala sa ho, čo robí a pozvala ho do kina. Napokon však prišla za ním, do prázdneho domu. Aby ho vraj vyzdvihla, no celé sa to zvrtlo.

FOTO erotických scén tu >>

Začali sa totiž zbližovať, bozkávať a hladkať. Tu sa to ale neskončilo! Tínedžeri zašli oveľa ďalej. Vyskúšali si posteľné, resp. gaučové scény zachytávajúce intímny pomer. Po sexe prišlo dokonca aj hodnotenie: „Ako sa ti to páčilo?" zisťoval Luky. „Bolo to super," reagovala neisto jeho partnerka. Herec napokon dodal: „Bolo to také, aké som si vždy predstavoval," zahlásil a navzájom si poďakovali. Vraj sa oplatilo čakať. Dorka však bola akási zmätená.

Tínedžeri stvárnili pred kamerou sex.
Zdroj: tv markíza

A toto divákov poriadne pobúrilo. Rozdelilo ich to dokonca na dva tábory. Tŕňom v oku sú samotné scény nabité erotikou. Či už v predchádzajúcich častiach, kedy vyzerala Zuzana Mauréry ako z filmu pre dospelých alebo sa tam neraz odhaľoval Ján Koleník... Sex dvoch tínedžerov tak bola už len akási posledná kvapka, aby začali nadávať. „Hrozné, je mi trápne sa na to pozerať s rodičmi, a pritom mam 22 , hlavne, že od 12 rokov." „Darmo píšete, že seriál je od 12 rokov, ale ide v takom čase, že to pozerá aj moja 5-ročná dcéra. Neviem, či to bolo nutné tam dávať práve toto. A to nie som prízemná..." „Veď to už nie sú deti, spomeňte si vy, kedy ste prvýkrát toto." „Ja vám nerozumiem, milé dámy. To, že tam sú jemne naznačené intímne scény, neznamená, že to nie je vhodné na vysielací čas o 18tej. Skôr čo mňa prekvapuje je to, že to dovolíte pozerať 5-ročným deťom. Sú to príbehy zo života, ktoré riešia dospeláci a aj puberťáci. Ak ho chcete pozerať vy, ale nemôžete kvôli malým deťom, tak ho nezapnem a neodignorujem dieťa v obývačke. Nenechám ho na to pozerať, ale pozriem si to z archívu, keď moje dieťa spí," rozdeľujú sa rôzne názory ľudí.

FOTO erotických scén tu >>

Anketa
Čo si myslíte o takýchto intímnostiach v Oteckoch?

Mohlo by vás zaujímať: