„Tento projekt som pôvodne začal robiť sám. Veľmi rýchlo som zbadal, že potrebujem ľudí, ktorí mi pomôžu“, hovorí o začiatkoch ekologického turné spevák. A ako inak, najviac zo všetkých mu pomáhala jeho manželka Abbie. „Je to jednoducho super-eco-žena,“ chváli ju Thomas.

Spevák niekoľko posledných mesiacov cestoval po Slovensku a snažil sa študentom základných a stredných škôl čo najviac priblížiť význam ochrany životného prostredia. Spoločnosť mu robili aj tanečníci z The Pastels a Spin Dance Group. „Školy mi hovoria, že s takou formou výchovného koncertu sa ešte nestretli. Mám z toho veľkú radosť,“ prezrádza Thomas.

Do konceptu Eco tour pritom zapojil aj niekoľko slovenských celebrít, ktoré nakrútili krátke videá. Vďaka nim sa môžete dozvedieť, ako ekologicky žije Zdenka Predná, Lukáš Latinák, Adela Banášová, Sajfa, Petra Polnišová, Dano Dangl a ďalší. „V budúcnosti ich chcem osloviť ešte viac. Pre mnohé deti sú vzormi a preto by mali byť príkladom,“ prezrádza spevák svoje ďalšie plány.