V SuperStar sa počas kastingov už viackrát stalo, že štvorčlenná porota sa pri výbere nádejných spevákov nezhodla. Presne na takú situáciu slúžia cédečká s menami porotcov, ktoré si súťažiaci vyberajú pred vystúpeniami. Keď potom nastane, že dvaja povedia nie a dvaja áno, rozhoduje hlas porotcu na CD. Ostatní to potom musia rešpektovať. No čo sa udialo počas piateho kastingového kola, tu ešte nebolo. Všetko rozpútala 16-ročná Bára Blašková, ktorá prišla do šou so skladbou od Alicie Keys. Kým Knechtová, Ruppert a Cristovao počas jej spievania doslova ochkali blahom, Habera sa tváril znechutene a neustále prevracal oči. Počas hodnotenia jej dal svoje znechutenie patrične najavo.

Všetko rozpútala mladá Bára.
Všetko rozpútala mladá Bára.
Zdroj: TV Markíza

„Pre mňa to bolo veľmi priemerné vystúpenie,“ povedal jej Habera, na čo sa Ben iba pozrel do zeme, ironicky sa zasmial a nechápavo pokrútil hlavou. „Ani dobré, ani zlé, priemerné. Máš veľa zlozvykov, bolo to dosť preexponované v rámci afektu, také kadejaké veci, ktoré nie sú veľmi prirodzené,“ nešetril slovami kritiky, do čoho mu už skočil Ben. „Podľa mňa to vôbec nebolo priemerné. Máš nádherný hlas, veľmi krásne sa počúva.“ Rovnaký názor vyjadrila aj Katka Knechtová: „Mne sa veľmi páči, že konečne prišla speváčka, ktorá spievala pesničku od Alicie Keys v jej rytme, to sa ešte nestalo, takže pre mňa je to zázrak.“ „Nebál by som sa vôbec povedať, že to bola pre mňa najlepšie zaspievaná Alicia Keys,“ zhodnotil Matěj Ruppert.

Habera sa po jej vystúpení rozčúlil a pohádal sa so zvyškom poroty.
Habera sa po jej vystúpení rozčúlil a pohádal sa so zvyškom poroty.
Zdroj: TV Markíza

Keď začali počas hlasovania všetci hovoriť áno, Habera začal nechápavo prekrúcať oči a ako posledný jej povedal výsmešne: „Nie, ale zdá sa, že postupuješ.“ Natešená dievčina s radosťou odišla, no čo nasledovalo potom, by rozhodne nikto nečakal. Haberovi praskli nervy a kolegom otvorene povedal, čo si o ich výbere myslí. „Tu prejde kadekto cez túto súťaž, ty kokos! Tu prejde hocikto...“ adresoval im s odporom v hlase. „Je vám jasné, že skončí v ďalšom kole... Tak potom načo ju púšťame, keď máme báb jak nas*atých a nemáme chalanov! Kadejaký priemerný človek... Kam som sa to dostal, do pi*e!“ vybuchol, na čo sa ostatní porotcovia nezmohli na slovo a najmladší Ben sa na neho v šoku pozeral s otvorenými ústami. Situácia sa upokojila až po nejakom čase, keď Habera vychladol. Ako sa bude správať k mladej Báre ďalej, uvidia diváci už čoskoro.

FOTKY VYTOČENÉHO HABERU U NÁS V GALÉRII

Prečítajte si tiež: