Z Jasminy Alagič je od minulej soboty vydatá pani. Svoje áno povedala raperovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému v krásnom zámku v Pezinku. A vyzerala ako princezná z rozprávky. Nie je žiadnym prekvapením, že moderátorka si šaty vybrala od svojej obľúbenej módnej návrhárky Jany Pištejovej. A tá jej na mieru ušila dokonalý svadobný model, v ktorom vyzerala ako svetová celebrita.

„Jasminkine svadobné šaty sú v rozprávkovom štýle. Je to sošná róba s majestátnou sukňou a so štíhlym korzetovým živôtikom s dlhým rukávom strihu á la bardott (alebo snehulienka). Farebnosť šiat sme zvolili offwhite. Materiál je veľmi luxusný a je vyšívaný tisícami drobných sklenených korálikov, má krásne jemné odlesky. Sklo dodalo šatám na váhe. Spotrebovalo sa 60 metrov hodvábneho taftu, saténov, tylov a vyšívaného tylu. Výnimočnosť šiat je skrytá v spodničke, ale o tom nebudem viac prezrádzať,“ prezradila Pištejová tajomstvo dokonalej róby, ktorú predviedla na sebe Jasmina vo svoj veľký deň.

Nádherné svadobné šaty vytvorila Jasmine Alagič Vrbovskej návrhárka Jana Pištejová.
Nádherné svadobné šaty vytvorila Jasmine Alagič Vrbovskej návrhárka Jana Pištejová.
Zdroj: facebook

„Čo sa týka ručnej práce, subtílne výšivky sú v tvare trblietavých lístkov s perličkami a jemne zdobia sukňu v okolí pása a vzadu sú akoby rozsypané dole smerom do vlečky. Sukňová časť pozostáva z 13 samostatných lupeňov a tvorí až 1,5 kružnice. Tento strih sukne som konštruovala prvýkrát, milo ma prekvapilo, ako vznešene pôsobí finálny efekt veľkorysých záhybov. Na modeli šiat sa pracovalo 140 hodín,“ pokračuje návrhárka, ktorá tvorila šaty presne podľa predstáv budúcej nevesty.

„S Jasminou sme šaty, samozrejme, konzultovali. Tvorila som ich v súlade s jej predstavami tak, aby sa v nich cítila úžasne a bola pre svojho milovaného muža nezabudnuteľná. Závoj je taktiež ručná práca, jemne vyšívaný drobnými perličkami rozsypanými na tyle ako hviezdy na oblohe,“dodala návrhárka.

VŠETKY FOTO ZO SVADBY RYTMUSA NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: