Zamilovanými fotkami hneď zaplavili sociálnu sieť a o tom, že je to zrejme láska ako hrom, svedčí fakt, že po niekoľkých mesiacoch randenia sa rozhodli pre svadbu. Za svoj veľký deň si vybrali pondelok a svoje áno si povedali vo vinárstve v Modre. Okolo 16.00 už začalo byť na námestí poriadne rušno a postupne začali prichádzať prví hostia.

Kto by však čakal, že dorazia všetky známe modelky a zvučné mená, je na veľkom omyle. Čo sa týka známych tvárí, prišiel iba fotograf Jakub Klimo s manželkou Denisou Dvončovou Klimovou. Najzaujímavejší bol však príchod Michaeliných starých rodičov, herca Olda Hlaváčka s manželkou.

Na to, že legendárny herec má už 85 rokov, do Modry si to sám odšoféroval a ešte aj elegantne zaparkoval priamo pred budovou, kde sa konala svadba. Nevesta ešte tesne pred obradom niektorých hostí vyzerala vonku. Na hlave mala krásny biely veniec a rozpustené zvlnené vlasy. Ešte okolo 16.15 však behala hore-dole v teniskách a župane.

No keď prišiel čas, obliekla si jednoduché biele svadobné šaty, ktoré boli na vrchu zdobené čipkou. Na nohách si však nechala tenisky. Jej manžel mal bledosivé nohavice, bielu košeľu, traky a tiež biele tenisky. Celá svadba sa konala v záhrade priamo vo vinárstve a zúčastnilo sa na nej približne 30 hostí. Zaujímavosťou však je, že jej otec, diplomat Ivo Hlaváček dcéru len odprevadil k oltáru a odišiel preč. Chýbali tam však najmä jej dve deti. Modelka na naše otázky do konca uzávierky nereagovala. 

FOTO NEVESTY V BIELYCH ŠATÁCH NÁJDETE V GALÉRII

Manželka Vinczeovej ex je veru kvietok: PORNO FOTO s piškótami či mašľa medzi nohami >>

Prečítajte si tiež: