Vzťah topmodelky Hlaváčkovej a jej teraz už exmanžela Martina bol poriadne divoký. Na sociálne siete neustále pridávali fotky, ako si užívajú jeden druhého a nechýbali ani pikantné zábery z ich súkromia. Michaelin ex ju bez problémov odfotil úplne holú s rozkročenými nohami, ona zverejnila záber, ako ho čaká doma iba s červenou stužkou cez intímne partie, alebo ju cvakol v kuchyni v zástere, pod ktorou nemala vôbec nič.

Na veľký deň svojej vnučky prišiel aj Oldo Hlaváček.
Na veľký deň svojej vnučky prišiel aj Oldo Hlaváček.
Zdroj: Emil Vaško

Napriek tomu, že majú dvoch malých synčekov Janka (4) a Miška (2) a manželstvo mali zrejme aj poriadne okorenené, im to spolu nevydržalo a minulý rok sa rozhodli rozísť. Modelka však rozhodne dlho sama neostala a od začiatku tohto roka začala randiť s podnikateľom Rasťom Brezovským, ktorého Slovensko pozná ako bývalého frajera Adely Vinczeovej.

Trnavský podnikateľ s ňou začal chodiť v roku 2008, no po zhruba 6 mesiacoch sa rozišli. Dokonca sa hovorilo, že jej prestal zdvíhať telefón. Neskôr sa z neho stal fotograf a zbalil aj Miss Universe SR 2012 Ľubicu Štepánovú, s ktorou bol štyri roky. No a potom mu do oka padla Hlaváčková.