Ples v opere vypukne už zajtra! 18. ročník si svojím programom uctí storočnicu vzniku Československa a podporí vzdelávanie detí so zdravotným znevýhodnením. A ako to už býva zvykom, aj tentoraz budú môcť diváci Markízy krátko pred slávnostným gongom nahliadnuť dovnútra SND, kde bude pripravená markizácka moderátorka Zlatica Puškárová.Tá sa zhostí živých vstupov už piatykrát, pričom teraz si odbehne z materskej dovolenky.

„Ples je už tradičná vec pre mňa. Bolo to sympatické, že ma zase oslovili a dohodli sme sa, že prídem. Som na materskej, to áno, ale toto je vec, ktorá je môjmu srdcu blízka, aj charitatívny rozmer ma veľmi oslovuje. Hlavne aj preto, že ide o znevýhodnené deti. Akcie si vyberám teraz, to je pravda, s týmto som však žiadne pochybnosti nemala a zobrala som to,“ priznala nám Zlatica, ktorá si takto na večer odbehne od 8-mesačného synčeka vôbec prvýkrát.

„Keď si urobím svoju prácu, budem sa ponáhľať za mojimi chlapcami domov, ktorých zatiaľ budú strážiť moji rodičia, keďže Patrik v ten večer bude vysielať,“ dodala Švajdová Puškárová.

Udalosť každý rok hostí SND.
Udalosť každý rok hostí SND.
Orange

Prečítajte si tiež: