Mladá dievčina dorazila na kasting SuperStar z celkom iného dôvodu ako tisícka ostatných ľudí. Vybavila si tam totiž brigádu. Nádejným spevákom predtým, ako vkročili pred porotu, ponúkala pizzu.

Dlhé chvíle na brigáde si krátila pospevovaním a zdá sa, že nemohla urobiť nič lepšie. Štáb ju totiž započul a poslal rovno pred porotu. Karolína predstúpila pred Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú a Kláru Vytiskovú so zásterou a s táckou v ruke.

Spevom mladučká Karolína všetkých prekvapila.
Zdroj: TV Markíza

Spevom mladučká Karolína všetkých prekvapila.
FOTO: TV Markíza

„Robím tu brigádu, ponúkam pizzu. Pospevovala som si pri práci, a tak som si od niekoho vzala gitaru a som tu,“ reagovala dievčina na nechápavé pohľady porotcov po tom, ako si jej talent všimol moderátor Pyco, ktorý ju k štvorici poslal.

Toto vás dojme: Účastník SuperStar spieva pre svojho mŕtveho dedka!

A keďže to bolo na poslednú chvíľu, nádejná speváčka si ani nestihla odložiť bielu zásteru. Tú jej dal dole až Paľo Habera. „Budeš vyzerať lepšie, neboj sa,“ povzbudil dievča nemilosrdný kat. Karolína potom odpálila hit Radioactive od kapely Imagine Dragons a všetkých očarila.

„Karolínka, mám jednu otázku, kto bude predávať pizzu, keď budeš s nami pokračovať?“ povedala Marta Jandová, ktorá jej príbeh prirovnala k legendárnemu filmu Pretty Woman. „Akurát z iného odboru!“ smiala sa Jandová a spolu s ostatnými kolegami ju poslali do ďalšieho kola.

Karolína ani netušila, že od pizze sa dostane až pred porotu.
Zdroj: TV Markíza

Karolína ani netušila, že od pizze sa dostane až pred porotu.
FOTO: TV Markíza

„Moja mama spieva, ale keď spievam pred ňou, vôbec sa jej to nepáči a kritizuje ma. Aj preto som sa bála pred kýmkoľvek spievať,“ hovorí Karolína, ktorá však nad SuperStar dlhšie rozmýšľala. „Vždy som to chcela skúsiť a teraz bola super príležitosť.“ Či sa prebojuje až do finále, uvidíme už čoskoro.