Mladého Sulíka má v zuboch už poriadne veľa ľudí. Na Instagrame si totiž vôbec nedáva pozor na to, čo vypustí z úst alebo čo zverejní. Pri pohľade na jeho názory sa nejednému človeku rozum zastaví. Aj preto ho už neraz verejne kritizovala i zarytá feministka Zuzana Kovačič Hanzelová. „Tak by som povedala, že jeho trhová hodnota klesla dosť zásadným spôsobom,“ napísala o ňom. Keď to však Fiki, ako si hovorí, zbadal, úder jej vrátil aj s úrokmi.

Filip Sulík
Zdroj: Instagram fikisulik

„Sústreď sa radšej na svoju hodnotu, moja pekná,“ napísal a zverejnil starý článok, v ktorom sa špekulovalo, že za krízou bývalých manželov Dúbravských môže byť práve ona. Na paškál si však zobral aj iné známe krásky. Neustále sa vysmieva youtuberke Martine Mome Horňákovej a najnovšie sa vysmial aj exotickej Aiche z Love Island. Zverejnil jej krátke videá z TikToku a napísal k nim: „Tak táto je taký zjav, že keby bola v jednej miestnosti s Momou, Moma by pôsobila inteligentne,“ alebo „Mne sa páčia dievčatá, čo nemajú IQ rovnako vysoké ako vek.“

A postupne nakladá aj iných hviezdičkám Instagramu. „Predstav si, že by Aicha, Moma, Naskle, Ďurišová a Hanzelová boli Power Rangers a morfovali by do Megazorda. To čo by bolo,“ zabával sa. Filip, ktorý sa dokonca pred rokmi venoval aj modelingu, najnovšie do svojho tímu zobral aj Jara Slávika.

AKO SA VYSMIAL ZNÁMYM KRÁSKAM, SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si aj: