Ivana Surovcová (30) a Marián Gáborík tvoria pár už viac ako šesť rokov. Za túto dobu si ich vzťah prešiel viacerými skúškami a prednedávnom sa posunul o krok vpred. Marián totiž pokľakol pred svoju vyvolenú a požiadal ju o ruku.

FOTO VNÚTRI Už je z nej iba kosť a koža! Gáborikova snúbenica Surovcová to s chudnutím extrémne preháňa!

Ináč ale dvojica žije úplne klasický partnerský život. Marián sa venuje práci hokejistu a Ivana mu vytvára dokonaléprostredie, aby sa mohol naplno venovaťšportu. To znamená okrem iného aj to, že sa mu istotne tak ako každá partnerka hokejistu stará o životosprávu, varí mu a nechá ho pred zápasom oddychovať. Teraz sa však kartaobrátila. Marián má už dávno po sezóne, keďže jeho Los Angeles Kings nepostúpili do play off Stanley Cupu a tak sa môže naplnovenovať svojej Ivanke. A to aj skutočne robí. Dôkazom je fotografia, ktorú tanečnica zverejnila na svojom Instagrame.

Poznáme miesto a termín svadby Surovcovej a Gáboríka: TU si povedia svoje áno!

FOTO Slovenská manželka Federera svojím výzorom opäť šokuje: Aj grófom z nej spadla sánka!

Ivana na nej oddychuje a Marián ako vzorný partner pripravuje večeru. Blondínka túto fotku okomentovala príznačným "Musela som zdokumentovať tento moment", čím naznačila, že zrejme ide skôr o raritu. Každopádne, snáď obomvečera chutila.

Útočník Pánik EXKLUZÍVNE prehovoril: Prečo som odmietol majstrovstvá sveta

VIDEO Cíger si to s Kohútom rozdal zoči-voči. Najväčší šok prišiel úplne na záver