Petra sa po všetkých problémoch, ktoré sa jej začali ešte v roku 2018, postavila opäť na nohy a začala žiť spokojný život. V januári 2019 sa tajne vydala za priateľa Martina, ktorého stretla v liečebni a niekoľko mesiacov na to sa im narodil synček Martinko. V septembri 2019 sa po dlhej pauze vrátila do divadla. Vtedy však tvrdila, že to nebolo vôbec pre peniaze. 

,,Je príjemné si privyrobiť, ale môj manžel ma uživí, pre mňa je to taká psychohygiena,“priznala. Jej partner ešte v tom čase pracoval vo firme, ktorá zabezpečovala kamiónovú dopravu. ,,On veľa pracuje, aj soboty a nedele od rána do večera,“ospevovala ho v tom čase herečka. Petra sa postupne vrátila aj do dabingu a režisér Peter Núñez ju obsadil do novej Evitovky.

Objaviť by sa mala aj v novej Evitovke, ktorá sa bude natáčať koncom decembra.
Objaviť by sa mala aj v novej Evitovke, ktorá sa bude natáčať koncom decembra.
Zdroj: Inatagram E.U.

No v novembri 2019 jej manžela chytili opitého v práci, keď nabúral do dvoch áut a spôsobil tým škodu niekoľko tisíc eur. Podľa medializovaných informácií ho okamžite vyhodili a prišiel aj o vodičák. Všetko tak zo dňa na deň ostalo na Vajdovej. Keďže sa jej však začalo opäť dariť, rodinná kasička bola zachránená. No prišla studená sprcha, s ktorou Petra, ako aj drvivá väčšina Slovákov, rozhodne nerátala.

Z bezpečnostných opatrení, aby sa predišlo šíriacej nákaze koronavíru, sa pozatvárali školy, firmy, závody, divadlá a prestalo sa na niekoľko mesiacov natáčať. A Vajdová, ako mnoho ďalších jej kolegov, tak ostala bez práce. V čase, keď je bez roboty aj jej manžel a o financie sa zrejme starala teraz hlavne ona.

„My sme v prípravnej fáze, plánovali sme začať nakrúcať až v decembri, dúfam, že sa to podarí,“ reagovala Evita na jej nový film, do ktorého obsadili aj Vajdovú. Jedno je však isté, že Petra sa do divadla skôr ako v septembri nevráti a je otázne, kedy sprístupnia aj dabingové štúdiá. Hovorilo sa aj, že Vajdová sa mala objaviť v markizáckej novinke, no keďže aj točenie seriálov je stopnuté, jej návrat na obrazovky je tak dosť neistý.

VAJDOVEJ FOTKY PO NÁVRATE DO DIVADLA NÁJDETE V GALÉRII:

 

 

Prečítajte si tiež: