Igor Kmeťo ml. minulý rok v máji vydal svoj prvý sólový album “Ja som funky”, z ktorého skladba s Elpem “Tak poď sem" bodovala vo všetkých slovenských rádiách na najvyšších priečkach. Minulý rok odštartoval svoje prvé funky turné. „Milujem hudbu, je to môj život a v štýle funky som sa naozaj našiel. Narodil som sa v dobe, kedy táto hudba kraľovala svetom a som rád, že sa pomaly vracia späť medzi mladých ľudí. Nie je to o prestíži priniesť niečo, čo tu nie je, ale je to o tom, aby sa vrátila s funky aj pozitívna hudobná vlna. Tento štýl podčiarkuje pohodovosť po všetkých stránkach. Melódia navodzuje v ľuďoch úsmev a nadhľad nad realitou, čo v skutočnosti táto doba potrebuje. Nie je nič lepšie, ako keď si pustíte hudbu, ktorá vo vás vyvolá úsmev, radosť - doslova funky náladu," vysvetľuje s úsmevom spevák.

Tento rok ukončí Igor opäť vo veľkom štýle a to so svojim funky turné “Oni chcú ma mať” nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. “Chcel som priniesť kvalitnú funky zábavu na Slovensku, nevedel som ako to vezmú moji fanúšikovia, no odozvy boli skvelé, také, aké by každý umelec chcel zažiť. Vidieť ľudí ako spievajú moje texty, zabávajú sa, to je môj život! A hlavne, keď stojím na pódiu, snažím sa dať do toho maximum a zbožňujem, keď si tak recipročne s fanúšikmi odovzdávame energiu a užívame si funky atmosféru. Preto sme sa rozhodli, že pôjdeme roztancovať aj našich českých susedov”, hovorí nadšene Igor.

Igor Kmeťo ml. ONLINE odpovedal na otázky čitateľov Pluska.sk. 

Formulár otázok a odpovedí

23.11.2016 11:25 Fero:
Čo hovoríš na Vieku Berkyovú, ktorá sa prednedávnom vrátila z Írska aby teraz chodila po Slovensku s oficiálne neuznaným cirkevným spoločenstvom a spievala náboženské piesne? J
Ahoj Ferko.Vierka Berkyová je dievča z velký Srdcom a to čo v ňom cíti je láska k Bohu a či je to už aká koľvek skupina je len formalita a niekoho názor kam zaradiť ľudí ktorí rozumejú.
23.11.2016 11:27 Papo:
Ahoj Igor, chystáš nejaké mega turné? :) Nech sa darí.
Ahoj Papo.Práve teraz prebieha TOUR ONI CHCÚ MA MAŤ a najbližší koncert máme v Košiciach v Angeles Aréene 25.11 a v Bratislave 08.12 v Atelier Babzlon si vítany.Ďakujem za otázku a prajem ti veštko dobre
23.11.2016 11:28 Rumungaro:
Kde si more? mal si tu bit 10:00, potom 10:30 a vcul 10:45 a furt tu nesi.. ma neser more
Ahoj Rumungaro Šak tu som More nadikes?
23.11.2016 11:29 petre:
Igor šak Ty vôbec nevyzeráš ako cigá
Ahoj Petre nevyzerám ale som.:))
23.11.2016 11:31 Mirka:
Ahoj, mám tvoju hudbu naozaj rada. Kto je tvoj hudobný vzor?
Ahoj Mirka Ďakujem že maš rada moju hudbu a vždy ma to poteší keď mi niekto napíše pocit z mojej hudby a to preto lebo keď ju tvorím myslím práve na takých ľudí ako si TY.Ďakujem
23.11.2016 11:40 Goliáš:
čau vajčoš... neuvažoval si nad plastikou? celý face by to komplet chcelo prerobiť, keď sa tak na teba dívam...
Ahoj Goliaš.:))) To si vychytal!! Gratulujeeem.Určite si teraz hovoríš že si ma dostal z tvojou otázkou,ale musím ťa sklamať neuvažoval som nad tým či si dám plastyku na tváar a už vobec nie kvoli chlapcovi.Pačia sa mi dievčatá a tá moja je s mojou tvárou nad mieru spokojná.Budeš si musieť nájsť inú koriť Vajcoš:)
23.11.2016 11:42 Marcel Kotlár:
Čau Igor. Komu je adresovaný text piesne List otcovi, v ktorom otcovi vyčítaš, že ťa ako malého opustil a nevychovával ťa? Veď teba tvoj otec neopustil, či to je len akože v rámci piesne?
Ahoj Marcel
List Otcovi je skladba ktorú napísal Patrik (RYTMUS) a ja som v nej ako jeho hosť bolo to jeho vyjadrenie.Ďakujem za otázku
23.11.2016 11:42 Valiky:
nosíš slipy, trencle alebo boxerky?
Ahoj Valiky nosím Boxerky.:))
23.11.2016 11:49 Petra:
ahoj :) "oni chcú ma mať" je totálna pecka a ďakujem, že mi každé ráno spríjemnujete s Rytmusom cestu do práce....držím palce ďalej :) len toľko som chcela takže pekný deň :))))
Ahoj Petra ďakujem za tvoju správu a som rád že ti sprijemňujem cestu do práce.rád by som ˇ%ta pozval aj na koncert ktorý bude v Košiciach 25.11 a v Bratislave 08.12 ak budeš mať záujem napíš mi do správy na FB že si to ty a napíěm ťa na gusetlist.Ďakujem a prajem ti veštko dobre.
Dakujem vam vsetkym za vase otazky, tesim sa na vas na koncertoch. Viac inofmarcii o mne a tour najdete na mojom fcb: https://www.facebook.com/Igor.Kmeto.ml/?fref=ts

Majte krasny "funky" den :)

Igor
23.11.2016 10:59 Renka:
Čo je na tom pravdy, že sa moc nemusíte so spevákom Samom Tomečkom a dôvodom vašich antipatií je údajne dávnejší spor o istú dámu o ktorú ste mali obaja záujem?
Ahoj Renka Asi máš zle informacie čo sa týka mňa a Sama,lebo my sme kamaráti do teraý a jeho priateľka (Kristy) bola moja managerka a mali sme len kamaratsky vzťah.Ale ďakujem za otázku:)
Nájdených 22 záznamov, zobrazujem 1 až 10.[<<<]1, 2, 3[>>>]