„Pred niekoľkými rokmi som zažila totálny fyzický kolaps, tlak mi vyskočil, teplota prudko klesla, polovica tela ostala bez odozvy, odviezla ma záchranka na ARO, tam mi aj na základe nálezov z MR diagnostikovali sklerózu multiplex,“šokovala Tina v júli 2018. Napriek tomu, že si pomoc lekárov váži, rozhodla sa ísť vlastnou cestou.

 

„Lieky som naposledy brala pred rokmi v nemocnici, lekárov som odvtedy nevidela. Choroby som sa nezľakla. Je úplne jedno, či ešte sú, zmiznú nálezy, alebo nezmiznú, asi sa to ani nikdy nedozviem, lebo neplánujem chodiť na kontroly. Najlepšie viem aj tak ja, ako sa cítim,“ vyjadrila sa pred časom Tina. Fanúšikovia sú však zvedaví, či sa naozaj stále nelieči.

Tina sa naplno venuje svojej rodinke.
Tina sa naplno venuje svojej rodinke.
Zdroj: Instagram T. K.

„Takmer každý deň mi chodia dookola otázky, aké doplnky výživy beriem alebo čo beriem. Tak, dlhodobo neberiem vôbec nič, ale v poslednom období, ako som začala viac hrať basket, si občas dám magnézium,“ priznala sa Tina na Instagrame. Speváčka by sa však mala mať na pozore.

„Je to nevyliečiteľné, ale apelovala by som na mladých ľudí, aby sa liečili teraz, lebo to, že sa majú teraz dobre, takých 4 - 5 rokov neznamená, že sa budú mať dobre aj neskôr,“povedala v čase Tininho priznania MUDr. Slezáková v Teleráne.

FOTO TINY AKO BLONDÍNY NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: