Niekdajšia hviezda televízie Markíza Martina Šimkovičová v súkromí neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Len pred dvomi mesiacmi sa prevalilo, že spolu s manželom predávajú svoju luxusnú vilu v susednom Rakúsku a aby toho nebolo málo, zistili sme, že Igor Šimkovič podal aj žiadosť o rozvod. „Celé je to pre mňa veľmi citlivá záležitosť. Máme deti a tie sú na prvom mieste. Nebudem si cez médiá odkazovať a bojovať. Je to niečo, čo sa týka len a len nás dvoch. Niektoré informácie sú pre mňa veľmi prekvapivé. Kríza trvá už dva roky. To je posledné vyjadrenie k tejto záležitosti,“ reagovala Martina Šimkovičová.

V čase, keď tvorili zamilovanú dvojicu.
V čase, keď tvorili zamilovanú dvojicu.
Ján Zemiar

Ako nám ďalej prezradil náš zdroj, jej ešte stále manžel sa má už nejaký čas stretávať s inou ženou. No keďže manželia stále bývajú pod jednou strechou v dome v Rakúsku, ktorý sa im pre vysokú cenu nedarí predať, vianočné sviatky napriek napätej situácii strávili spolu. Domov prišla aj Martinina dcéra, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu. Dorazila v spoločnosti priateľa. Šimkovičovej muž Igor sa na Štedrý deň objavil doma okolo 13.00 hodiny.

Exmarkizáčka s celou rodinou v čase, keď boli ešte šťastní.
Exmarkizáčka s celou rodinou v čase, keď boli ešte šťastní.
archív

Len pár minút po ňom do Prellenkirchenu dorazila na svojom veľkom čiernom aute aj samotná exmarkizáčka. Či si však budúci exmanželia, ktorí si už nevedia prísť ani na meno, spolu sadli aj za štedrovečerný stôl, je otázne. No keďže pre Martinu sú deti všetkým, možno práve pre ne spravila takýto veľký ústupok.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALERII:

Mohlo by vás tiež zaujímať: