Rasťo si vybral disciplíny v tomto poradí: Sila, šikovnosť, vedomostný kvíz, prekvapenie a vytrvalosť. No hneď prvá dicsiplína, ktorou bolo pretláčanie, bola poriadne nervydrásajúca. Sily boli dlho vyrovnané, no potom sa Rado vzchopil a Rasťa pretlačil o hodný kus. No ani vtedy ešte nebolo rozhodnuté. Rasťo sa držal statočne a ani jeden z nich nechcel povoliť. Z Rada kvapkal pot a išiel doslova ako býk. Nakoniec Rado predsa len Rasťa pretlačil a zo zúrivosti agresívne po víťazstve potlačil kládou, ktorá udrela Rasťa. ,,*ebe ti? To čo ty robíš?" nechápavo pozeral Rasťo na Rada. ,,Hej!" okríkla ich Evelyn. ,,To, čo si urobil ty! Si skončil, ty buzerant!" kričal Rado. ,,Pozri sa doma do zrkadla a uvidíš!" nedal sa Rasťo. Evelyn sa na nich iba šokovane pozerala.

Po pretláčaní sa medzi Radom a Rasťom spustila nechutná hádka.
Po pretláčaní sa medzi Radom a Rasťom spustila nechutná hádka.
Zdroj: tv markíza

Nasledovala disciplína, keď museli žmýkať vodu z handry do nádoby. Koho nádoba bola prvá naplnená vodou, vyhral. Aj tu sa viac darilo Radovi. Vo vedomostnom dueli sa už však oveľa viac darilo Rasťovi a skóre bolo 2:1. Pred nimi bolo potom moržovanie kukurice do vedier a vedrá následne Evelyn odvážila. Koho vedro bolo ťažšie, vyhral. V tejto disciplíne bol opäť šikovnejší Rasťo a skóre bolo odrazu vyrovnané. Nasledovala vytrvalosť, ktorá mala rozhodnúť o víťazovi duelu. Obaja mali pred sebou palicu, ktorú si museli postaviť na ramená. Postupne sa im na obe strany palice pokladalo závažie a kto dlhšie vydržal, vyhral. Ku koncu už Rasťo nevládal a palicu zhodil. Rado však v provokácii neprestával a s ťažkým závažím začal robiť ešte aj drepy.

Rasťo už nedokázal udržať ťažké závažie a duel prehral.
Rasťo už nedokázal udržať ťažké závažie a duel prehral.
Zdroj: tv markíza

,,Ďakujem aj farmárom, hoci veľakrát som mal pocit, že nie som na Farme vítaný. I napriek tomu vám ďakujem. Osobne sa poďakujem len Gabovi a Robiňovi," povedal po prehre Rasťo. ,,S nikým iným sa nechceš rozlúčiť?" opýtala sa ho Evelyn. ,,Nie. Počas celej Farmy som bol negovaný, takže, to som aj dnes počul výroky, kto sa má vrátiť, počul som včera, aký som vlastne zlý, ja som sa s nimi rozlúčil takto verejne a nemám v srdci taký pocit, aby som sa lúčil a mne osobne to stačilo," dodal. Koho dá ako farmára týždňa, uvidíte už v pondelok večer na Markíze. 

ZÁBERY Z DRSNÉHO DUELU V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: