Hneď ako sa Hypnoshow objavila na obrazovkách Markízy, na internete sa začali ozývať ľudia, ktorí boli dokonca urazení, že im toto televízia ponúkla. „Akože vy sa smejete, ale ja som bol v publiku, po 12 hodinách bez jedla a vody nás pustili preč a dali nám 25 eur za účasť,” rozčuľoval sa na sociálnej sieti študent, ktorý svoj zážitok opísal do najmenších detailov.

„Boli sme tam zo školy asi tri triedy a najprv sme si mysleli, že fajn, za nič dostať 25 eur? Keď sme tam došli, tak som zistil, že tam je predražený bufet, kde ponúkali vyprážaný syr, a hneď vedľa bol automat na ‚jedlo‘, kde jediná vec, ktorá nebola predražená (ceny okolo 3 až 4 eur) boli tyčinky. Čo sme tam robili 12 hodín? No predsa tlieskali a akože sa smiali, potom polhodinová prestávka a zas a znova a takto to išlo až do jedenástej večer,” povedal nespokojne.

Študenti z publika prezradili detaily z nakrúcania.
Zdroj: tv markíza

„Potom, ako sa to už malo končiť, tak sme sa zdvihli, režisérka nás ešte usadila, že treba natočiť znovu posledné kolo, neviem prečo, tak sme tam sedeli a zas len tlieskali, a keď nás púšťali, tak ledva-ledva nám dávali tých
25 eur. Jednoducho zhrnuté, prepadák,” uzavrel znechutený mladík.

„Nespokojnosť komparzistov nás, pochopiteľne, mrzí, podľa našich informácií výroba bola naozaj náročná. Televízia však nie je správnym adresátom týchto sťažností, keďže výrobu programu zabezpečovala externá spoločnosť,“ prezradil nám riaditeľ PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec.

FOTO ZHYPNOTIZOVANÝCH SÚŤAŽIACICH NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: