Hoci sa moderátor nemienil priznať a priamej odpovedi na otázku, kto je mladučká slečna, ktorá mu robí spoločnosť v Tatrách, sa vyhýbal, usvedčili ho fotografie. „Je tu veľmi veľa ľudí a prichádzajú do života a odchádzajú. Áno, aj s vami som tu teraz. Vy ste moja kamarátka, však?“ kľučkoval herec, ktorého dlhovlasá brunetka počas spomínaného večera nenápadne hladkala nielen po chrbte, ale aj po líci.

„Som teraz zmätený. Kamaráti, kamarátime sa, nie je blondína,“ habkal. No zábery, ktoré sa nám podarilo exkluzívne získať, dokazujú, že mladé dievča je viac než len kamarátka. A tak mu teda nezostávalo nič iné, než sa priznať.

Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Bičan doviedol mladú milenku na otvorenie sezóny v Jasnej. V ultra VIP časti sa od nej nepohol.
Zdroj: archív

„Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11 rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu. Vzhľadom na citlivosť tejto témy a možný negatívny dosah na našich blízkych je toto jediné vyjadrenie k danému problému,“ vyšiel napokon s pravdou von.

Zdá sa však, že moderátor akoby podvedome tušil, že pri druhej žene Edite dlho nevydrží, pretože ju na rozvod takpovediac pripravoval. Vôbec sa totiž netajil tým, že rozpad svojho prvého manželstva neľutuje, a keď mu krachne aj druhé, bude to na niečo dobré. Dokonca sa pred pár rokmi vyjadril, že sa nachádza v kríze stredného veku a druhýkrát sa ani nechcel ženiť, no keďže už bola Edita v tom čase tehotná, podľahol tlaku okolia.

Bičanova milenka Miška.
Bičanova milenka Miška.
Zdroj: archív

No paradoxne bola to práve ona, ktorá cítila, že ani s ňou to nedotiahne do známeho „až kým nás smrť nerozdelí“. Svedčí o tom rozhovor, ktorý v roku 2013 poskytol Bičan pre korzar.sme.sk a zapojila sa doň aj Edita. Všetko odštartovala otázka o deťoch, ktoré ho ako moderátora žerú. „Mám rád deti, preto ich mám tri. Keby to bolo na mne, mám ich aj šesť,“ zahlásil Andrej a vtom sa ozvala jeho manželka.

„Pokojne ich môžeš mať viac, a to keď budeš mať v 50-ke tretiu manželku, tú černošku, čo o nej snívaš,“ šokovala slovami, ktorými dala jasne najavo, že ich vzťahu príliš nedôveruje. A ako ďalej zabávač priznal, hlavou ich rodiny bola práve Edita. Že by ho to omrzelo, a preto išiel hľadať šťastie inde?

Bičan sa dokonca v roku 2015 vyjadril, že rozvod je fenomén súčasnosti, ľudia sa rozvádzajú z nudy. Bez okolkov povedal aj to, že prvý rozvod ho posilnil, a keď príde na rad druhý, bude v tom hľadať iba samé pozitíva. Mladučká kráska je pre neho zrejme poriadnym pozitívom...

FOTO BIČANOVEJ MILENKY TU:

Kliknite aj na tieto zaujímavé články: