Božanka síce tvorí dueto s Martinom Jakubcom, no k jeho výstrelkom sa nikdy verejne nevyjadrovala. Všetko, čo si vymyslel, poslušne splnila a dokonca prikývla aj zinscenovať imaginárnu svadbu pred celým národom. V bielych šatách prišla v novembri minulého roka do reštaurácie Bratislavského hradu, kde sa pusinkovali a hrali trápne divadlo. „Po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť. Imponoval mi záujem Martina. Bola to moja prvá svadba, tak som si to aspoň užívala, aj keď krátko. Keďže som emotívny a citlivý človek, veľmi sa ma to dotýka a ubližuje mi to, ako ma riešia,“ priznala nešťastná Božanka. Po týchto šokujúcich slovách však uzrelo svetlo sveta veľké tajomstvo z jej súkromia, o ktorom nikto netušil.

Božena ,,Božanka" Verešová.
Zdroj: archív B.V.


,,Božanku som spoznal pred rokmi na jednej firemnej akcii, kde som pripravil celý program. Počas toho, ako som dával autogramy, ku mne pristúpila staršia blondínka, či sa so mnou môže porozprávať, no ja som ju vôbec neregistroval. Ona sa však nedala odbiť, prišla opäť a strčila mi do ruky CD s jej pesničkami. Tak som si povedal, že ju hneď vyskúšam. Vyšiel som na pódium, povedal som, dámy a páni, zoznámte sa s Božankou a ona to dala super. A keďže som mal dlhý spor s Jadrankou, povedal som si, že ona je spôsob, ako Jadranku vyšachovať z trhu,“ prezradil nám Jakubec. My sme však zistili aj trpké pozadie tejto usmiatej čiperky.

Vymyslená svadba s Marinom Jakubcom.
Zdroj: Emil Vaško


„V minulosti spoznala jedného Srba, do ktorého sa zamilovala. S ním odišla zo Slovenska do Srbska, kde sa pre ňu začalo hotové peklo. Vykľul sa z neho despota a človek s pofidernými kšeftami. Celých 20 rokov ju týral, bil a ponižoval a nedovolil jej odísť. Nakoniec sa jej to podarilo a vrátila sa do rodnej obce Košeca a o pár rokov sa dala dokopy s Jakubcom,“ dozvedeli sme sa od dobre informovaného zdroja, ktorý dodal, že život po boku uleteného speváka si však užíva.

ZÁBER, AKO VYZERALA BOŽANKA KEDYSI, NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať:

Tušili ste, že si prešla takýmto peklom? Napíšte nám do komentárov...