Koučovia šou The Voice to ani zďaleka nemajú také ľahké, ako to možno na prvý dojem vyzerá. Na vystúpenia jednotlivých súťažiacich sa musia poriadne sústrediť, keďže počujú iba ich hlas. Následne sa pri každom do 90 sekúnd musia rozhodnúť, či si ho berú do svojho tímu alebo nie. A práve Jana Kirschner s odstupom času zistila, keď si pozrela zo záznamu predošlé časti, že niekoľkokrát výrazne pochybili.

 "Dnes som si pozrela nejakých ľudí, ktorí nepostúpili a povedala som si, že sme fakt asi hluchí…Všetko je iné, keď tam sedíte. Tým nás nechcem obhajovať, ale je to jednoducho tak. Vyberáme tých, ktorí sú nám v časovom limite 90 
sekúnd v niečom blízki a vieme si s nimi predstaviť pracovať ďalej. To sa stalo mne včera s Adrianou (v nedeľu večer, v 5. časti The Voice, pozn. red.), pri ktorej som sa rozsypala, pretože zaspievala moju obľúbenú pesničku “Make you feel my love”, ktorú napísal Bob Dylan a neskôr ju spievala Adele. Zrazu som v prívale tých odrhovačiek zacítila srdce, melódiu a kúsok môjho života, zrazu pani Kirschner zmizla a zostala som len ja. Rovnako vystresovaná ako Adriana, ktorá stála na pódiu," rozpísala sa Kirschner.

Jana Kirschner v súťaži The Voice Česko Slovensko oslávila 40-ku a začala novú etapu svojej kariéry.
Jana Kirschner v súťaži The Voice Česko Slovensko oslávila 40-ku a začala novú etapu svojej kariéry.
archív

"Absolútne milujem hudbu a milujem ľudí, ktorí sú iní a majú tú odvahu s tým žiť. Ja ju niekedy mám a niekedy aj nemám. Našťastie už to so mnou tak netočí, ako keď som začínala. Ľudia, ktorí sú v tejto súťaži, sú rôzni. Od skvelých speváčiek, ktoré si prežili a odspievali svoje po baroch a výletných ľodiach, až po deti, ktoré do toho išli s veľkými otvorenými očami bez štipky skúseností. Všetci majú jedinú túžbu naplniť svoj sen. Preto buďte veľkorysí a ukážte im vašu podporu. Oni si ju naozaj zaslúžia. A vaše komenty a pozitívne slová môžu často pomôcť viac ako to, či jeden z nás ztlačí tlačítko a otočí svoje kreslo. Show your love,"dodala Jana. 

IRITUJÚCE SPRÁVANIE A HRABANIE SA VO VLASOCH JANY KIRSCHNER NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: